Pomoc[converter]

Započeo FlasH, Februar 05, 2012, 12:08:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto do sada je radio ovaj converter i bio je odličan zvao se convertffs converter.Converto je i vozila i se i sada ga nema više na onoj staranici već su tamo sada..:converteri za GLAZBU,VIDEO,SLIKE I OSTALO? MOžete mi dat barem neki slićni converter njmu?
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


Meni nece da otvori otvara mi nešto na stranici neki convewrteri za glazbu i ono ostalo
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Paco

I meni radi nez sta je tebi to koji broweser koristis?

Ali radi sada..Ali je sada problem mome kolegi?Njemu je sada ono Å¡ta je meni bilo a meni radi?
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Moguce je da ako koristi AVG anti virus, on sam blokira stranice i nece da ih otvori ako nisu "BEZBEDNE".

Ma radi sada napravio sam vec....Ne bloka antivirusni nista LOL....Nego sve sam ponovno install i radi sada nesto mucilo ali vise ne hvala svima..
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N