[YouTube] Brutal Balkan INTRO [HD]

Započeo NixoN^, Februar 12, 2012, 02:45:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Nisi zaslužan za stavljanje ovog videa i predstavljanje ga kao svog. Ovaj projekt besplatno se može skinuti sa raznih stranica, te mislim da je nepošteno što si napravio. Btw. vrlo lijepo si uradio, pardon, mislim "UREDIO" tekst u template-u.

Ova stvar nije besplatna, daj mi molim te link(Pa dokazi)... radio sam po TUT-u ovo ..
Vidim da ti imas.. to si verovatno warez negde nabavio.. ali sada mozes googlati nema nigde..a i tvoje je LQ Ovoga ima po YT ali nema za download 
Poslednja Izmena: Februar 16, 2012, 00:25:10 PRE PODNE od [BB]Wallace

Citat: [BB]Wallace poslato Februar 16, 2012, 00:23:28 PRE PODNE
Ova stvar nije besplatna, daj mi molim te link(Pa dokazi)... radio sam po TUT-u ovo ..
Vidim da ti imas.. to si verovatno warez negde nabavio.. ali sada mozes googlati nema nigde..a i tvoje je LQ Ovoga ima po YT ali nema za download 

LQ hahahahahahahahahahaha pa isto ko tvoje  :-[
em toga ovo sa SAMPom nema veze


Citat: [TL:RP]Dr.Nin0 poslato Februar 16, 2012, 08:37:03 PRE PODNE
Citat: [BB]Wallace poslato Februar 16, 2012, 00:23:28 PRE PODNE
Ova stvar nije besplatna, daj mi molim te link(Pa dokazi)... radio sam po TUT-u ovo ..
Vidim da ti imas.. to si verovatno warez negde nabavio.. ali sada mozes googlati nema nigde..a i tvoje je LQ Ovoga ima po YT ali nema za download 

LQ hahahahahahahahahahaha pa isto ko tvoje  :-[
em toga ovo sa SAMPom nema veze
Molim te mi reci ' Sta je pisac hteo da kaze ' ? zato sto ja tebe sad nista ne razumem ?
Isto ko moje samo sto je LQ ? ahahahhahaha.. ovo ide u Sig moj..