[Obavijest]Security RolePlay | Update v1.2

Započeo | S-RP | K@lib@r .300, Februar 11, 2012, 00:10:41 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo, Server je dobio prvi Update. Trenutna verzija je v1.2. DOdan je novi CNN int. Security RolePlay bar. Novi LSPD int.
Od sada kada LSPD ima na sebi pancir, onda ga ima kao objekat. LSPD kada ide u kontrolu, mora izabrati opremu za patrolu. Posto se neki skinovi mjenjaju (kod opreme), onda sam dodao /pdu /fbiu /swatu. U prijevodu uniforma, samo sto ima za odredjene clanove. Ima 5 muskih(M) i 5 zenskih(Z) skinova. Na burgu je dodana funkcija /naruci. Dodana je komanda /e-mail  ;D, /pcall. Od sada /gov komandu nekozete koristiti bilo gdje. Nego mozete na trgu(kod vijecnice). Tu ima bina na koju dode Lider, i onda tek moze /gov(CNN radio prenovi gov). Dodano je kada netko kuca /mdc, /bk, /r, /d, su i jos neke druge komande, onda se cuje neki zvuk, tj. zvuk policijskog radia. Obrisane su neke mape, i popravljeni neki Bagovi. Dodana je FilterSkripta radar, dropgun, spuv4, laser. Od sada PayDay dobivate svaki odigrani sat. Tj, igrate sat vremena u 5 komada, i onda dobijete PayDay. Video ce uskoro doci(sutra) jer sam sada umoran ;D.
Poslednja Izmena: Februar 11, 2012, 00:28:58 PRE PODNE od ...Neno...
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati