[MAP]Night Beach Party

Započeo SaMp Freak, Februar 23, 2012, 11:01:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako ovo mi je druga mapa prvu cu objaviti kasnje.
Night Beach Party je dobra mapa za RP servere jer ima puno zabavnih stvari u njoj.Kao prva stvar napravio sam sigurnosni sistem na ulazu tako da se samo helikopterom moze uci a i unutrasnjost sam ugl stavio po kapije tako da admini samo nocu mogu otkljucati kapije.Nalzai se i 2 boxerske arene koje mogu posloziti kao podloga za evente.Nalaze se i Mini Bar I Mini Kockarnica koja je pod kapijom.Izmedju njih nalaze se Motori I Bicikli i dvije male rapme cisto za zabavu.I Jedan od mojih najdrazih stvari su ja msm 12 ili 11 uvijenih stepenica povezanih da bi stvarali velicanstven skok u vodu morao sam slikati 3 puta da mi se sve vidjelo.I posljednja stvar su auti svaki sportski tunan koji sluze za nagrade na kraju eventa.Ovo mi je tek druga mapa [prva su baze i dok] ovu mapu sam radio oko 5 sati i nadam se da vam se svidjela.Ispod idu slike.I napomena nisam dao download link jer sam ovu mapu koristim an svome serveru ali ako bude dobrih ocjena mozda je i stavim.Eto Ocjenjujte 0/10 Hvala Unaprijed.Pozzz.

Poslednja Izmena: Februar 23, 2012, 11:02:59 PRE PODNE od SaMp Freak

Pa onako, dobro smišljeno loše mapano.

8/10

Ok 2 Mi je mapa potrudicu se vise Hvala


bravo
Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.



Onako dobra fora :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


ado97

7/10
Pogledaj kapije itd .. Sam ces uocit sve