Europe Gaming Rol3Play

Započeo Marko_Banek, Februar 04, 2012, 09:22:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Marko_Banek

Uvod: Ja sam Marko Banek ( Mapper Servera ) i predstaviti ću vam novi Balkanski server Europe Gaming Rol3Play. Od glavnog skriptera sam dobio dopuštenje da reklamiram.
Pa počnimo.



Skripter: Leon_Grdić
Mapperi: Marko_Banek i Benjamin_Hanžek
Owner: Max_Karlovski
Forum: http://www.forum.egrp-samp.com/



Opis: Server Europe Gaming Rol3Play je djelo odličnog skriptera. U server je uloženo mnogo truda očemu govori i činjenica da se radio 7 mjeseci. Server ima sve glavne org i neke nove. Bande i mafije skriptam ja i još jedan moj prijatelj. Na serveru se može naći mnogo poslova. Sama činjenica da LSPD, FBI i SWAT mogu postavljati radare je zanimljiva jer to zasad (barem po mojihttp://balkan-samp.com/forum/Themes/silentwave_20/images/post/thumbup.gifm saznanjima) može jedino CH.
Naravno kakav bi to bio server ako ne spomenemo da se može kupiti biznis (Trgovine, trgovine oružjem, disco, ... ).
Server je estetski doraÄ'en i ima puno skriptanih kuća. O gradovim se brine gradonačelnik, a imamo i precednika.
Server je stvarno odličan i već ima dosta igrača. Iako forum nije doraÄ'en kako bi trebao biti jer smo ga kupili da možemo reklamirati. Molimo dobre RP igrače da nam se pridruže. Server maksimalono prima 50 igrača, ali ako će ih biti viÅ¡e registriranih na forumu kupiti ćemo viÅ¡e slotova. Nadamo se daćete uživati u naÅ¡em serveru.



Vaš EGRP Team
Poslednja Izmena: Februar 04, 2012, 09:23:01 PRE PODNE od Marko_Banek

free forum citaj pravila

moras imate placenu domenu
Poslednja Izmena: Februar 04, 2012, 09:29:50 PRE PODNE od [вє]ѕιмє

Marko_Banek

Napisao sam da smo prije imali free forum.
Ovo je uplaćeni.
Uplatili smo ga zato da možemo reklamirati

...Neno...

Citat: [вÑ"]ѕιмÑ" poslato Februar 04, 2012, 09:28:43 PRE PODNE
free forum citaj pravila

moras imate placenu domenu
procitaj ti pravila jer ovo nije free domena...

OT:trebao si se potruditi oko opisa,nevjerujem da ces ovako privuci igrace,ali ipak sretno.


Mogao si se vise potruditi oko opisa.

Sretno.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info