South Europe RolePlay-Opis Otvaranje 21.01.2012 u 20h!!

Započeo [SE] Nikola, Januar 19, 2012, 23:59:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [SE] gReeDy.aMx poslato Januar 20, 2012, 00:38:55 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 20, 2012, 00:35:15 PRE PODNE
maknite spawn inace cete dobit cenzuru! totalno ste kopirali spawn...
Necu sad namerno da ga skinem stavi cenzuru !
sta se bahatis?
smisli sam nesto, ako ti lijepo covjek kaze, POSLUSAJ GA !!

Paco

Djuro ja da sam na tvom mjestu ja bih ga banao sta se tu bahatis ako ti je rekao da promijenis promijeni a ne odma ''
CitatNecu sad namerno da ga skinem stavi cenzuru !''

I btw intro ti je [cenzura] meni se bahatis po PM-u kazes mi ''ajde ti napravi bolji'' ovo bi i budala bolje od ovog napravila i jos si kopiro od CH a da si kopiro intro pa hajde ali si bot napravio par texdravova i ti sad pro.Ti si budala koja kopira  :P :P
Poslednja Izmena: Januar 20, 2012, 11:36:31 PRE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ

...Neno...

Lijepo,lijepo,malo od CH malo od BU i gotovo  ::)
Ae,necu lockati i banovati te,dacu tu cast Zoranu. ;)

Server je CENSURE JEBOTE sve kopirano nista neznate sami da odradite nego samo kopirate slepci


Citat: [Bp]Eric_Mendez poslato Januar 20, 2012, 12:22:46 POSLE PODNE
Server je CENSURE JEBOTE sve kopirano nista neznate sami da odradite nego samo kopirate slepci

Alo balavac jedan jel to tvoja stvar? AK ti s ene svidja zaobidji ovu jebe*u temu i ne komentiraj, ti da znas napravio bi nesto a ne samo komentirat, pokrij se usima. Ako ce biti protjerani nema veze, Spawn jeste kao na ch, pa sto sad? jel to znaci da ne smijemo stavlati spawn tu samo zato sto je i CH-ov spawn isti?????? Al et kako ocete, Djuro sta cu, odluci ti kako mislis da je najbolje...
Mada mislim i da ostane ovdje spawn nece nanijeti stetu ni 1% CHu ali kako ocete...

Over and Out

Slazem se za MR.W..
Ali Djuro imam jedno pitanje,pola servera Copy Paste (CH Spawn),i njih nisi proterao pa nemoras ni SE.
Nije da ocu da se svadjam ali kazem da pola servera ima isti spawn kao na CH.

Skoro sam ušao na jednom serveru pod imenom Northern Lights(nisam siguran tako nešto) znam da je ovde zabranjen,i log ste kopirali od njih oni imaju samo v2.0