[POMOC] Kapije , Interijeri , icone..

Započeo Emina_Bentley, Januar 12, 2012, 11:45:46 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vidjela sam mnoge postove o Interijerima i Kapijama ali nista ono sta ja trazim . Nadam se da mi MOD. nece zakljucati . Znaci  ja trebam pomoc ... Napravim ograde sve fino izmappam i onda dodem do ograde ...  i da ima fuknciju /otovri i /zatvori ...  za /zatvori mora kapija bit "navucena" kada je skroz priblizim pritisnem Save AS i napisem naslov toga /zatvori .  I MTA mi odjednom zasteka da li je to dobro i da li ce ostati snimljeno ?

Druga stvar je u VEZI interijera
Kako kada sve fino izmappam okolo i to kako da ubacim vec neki interijer sto postoji , ima li neki TURIJAl nije mi jasno . Kako da ubacim u tu neku zgradu  interijer koji vec postoji.

I Zadnja Stvar je : ICONE..
One icone znate za posao (onaj dolar) Pa  "informacijje" ono zuto I .. Kada to postavim skroz je malo .. Da li to treba nekako povecati ili ce se to samo povecati kad se stavi MOD U server.

Hvala vam , potrebno mi je ovo.
Poslednja Izmena: Januar 12, 2012, 11:58:09 PRE PODNE od Emina_Bentley


Nemožeš imat / u imenu mape. Napiši samo 'zatvori'. Onda bi trebalo radit, valjda.

Pa to su 'skripterski trikovi', ako se uopće to može zvat trik. Ti ne ubacuješ interior U zgradu nego ti teleportiraš igrača do interiora.
Za te ikonice nebi se trebale povečat, to je tak kak si postavio. Najbolje bi bilo da testiraš pa da vidiš.




Citat: Nik Delgad poslato Januar 12, 2012, 13:12:12 POSLE PODNE
Nemožeš imat / u imenu mape. Napiši samo 'zatvori'. Onda bi trebalo radit, valjda.

Pa to su 'skripterski trikovi', ako se uopće to može zvat trik. Ti ne ubacuješ interior U zgradu nego ti teleportiraš igrača do interiora.
Za te ikonice nebi se trebale povečat, to je tak kak si postavio. Najbolje bi bilo da testiraš pa da vidiš.

hvala za  ogradu i za ikone , ali imas li neko video u vezi Int-a.