[Pomoc] Brisanje

Započeo Tong1950Po, Januar 05, 2012, 14:11:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Oprostite nisam znao di da ovo postam, pa sam odlucija ovdje mislim da je ovdje najbolje, Vako zanima me radi s programo BRISANJE OBJEKATA ne u MTA nego oni program za birsanje objekata sta vec imamo na GTA! Ja brisem neke ne mogu oznacit neke sitne stvari jerli mi mozete rec kako da njih mogu oznacit tako i neke velike ne mogu oznacit imali koja sema?
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Ne razumem te bas najbolje, pojasni
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

Imal taj program ime ? xD jel Map Editor? Objasni nam poljepse to  :'(
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 14:14:02 POSLE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ

Nemogu neke objekte oznacit! Neznam kako bi vam objasnija? Ja idem da oznacim naprimjer "ogradu" nece da mi oznaci nego oznaci mi nesto drugo sta je u blizinu "ograde" zelim da mi tocnije oznacava jeli sad azumi te?
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Pritisni F, pa gores imas alatku Current Elements, i tu nadji objekat...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ili stisneš "E" i onda ti onaj nišan postane crven i onda možeš odabrat objekt koji inaće nemožeš.




J4€k

Ljudi ne razumjete ga xD iako ga je tesko razumjeti
- vidite do cega dovede kad se ljepo ne pojasni

On govori o map editoru ne MTA
o map editoru sa funkcijom remove object

o kojoj ogradi se radi pokusa stiskati negdje po njoj , oko nje malo mijenaj pozicije kamere itd moralo bi ti je oznaciti nemas drugih nacina bar koliko znam

ova dva gornja posta ne gledaj jer to govore o MTA ne o ovom map editoru

Pa to nema nikakve veze sa MTA, ako je tako onda javi da lockam..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ovi program braco mila ! http://ch-slike.com/?v=QVze.png Jezik mi je 0 zato sam zavrsija za stolara :S
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

To nema nikakve veze sa MTA :S
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri