[MOD] GTA Jugoslavija

Započeo DKL1542, Decembar 29, 2011, 16:27:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Extra samo tamo na onoj karti mi glupo Sarajevo- u selu a to poslije Zagreba i Beograda najveci grad bivse Juge (mozda ima neki veci ali mislim na ove glavne..)
[/center]

Iako i ne gotivim bas Jugoslaviju, moram da pohvalim ovaj mod, stvarno odlican posao! Svaka cast i samo napred :)

Citat: DKL1542 poslato Decembar 29, 2011, 18:07:01 POSLE PODNE

pogledajte ovo  http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=207914 , durgi admin, sto je na tu stranicu stavio, pogledajte komentare

:-[

Nije ti taj admin nigde, i ne obaziri se na njega :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pohvala za trud, ali po meni nema smisla da objavljujete takve stvari.
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2011, 23:07:38 POSLE PODNE od Lucky Luciano

jesi mora bas Jugoslavija? jebemti ljude koji zive u proslosti retardiranoj i pokusavaju je prenijet u sadasnjost

SoNNix

Citat: Lucky Luciano poslato Decembar 29, 2011, 23:05:53 POSLE PODNE
Pohvala za trud, ali po meni nema smisla da objavljujete takve stvari.



Citat: Explode.ba poslato Decembar 29, 2011, 23:33:49 POSLE PODNE
jesi mora bas Jugoslavija? jebemti ljude koji zive u proslosti retardiranoj i pokusavaju je prenijet u sadasnjost

nemoj psovat...

lijepa ideja, svida mi se ali nekako ne podrzavam ovo
razlog: zato sto ima previse srpskih motiva ( nemoj da tko misli da mrzim srbe ili srbiju  ! )
po meni se treba ubacit vise zastava ostalih zemalja !

inace kao sto sam reko..dobra ideja ;)

hahahaha
"40 godina smo zivjeli u mraku
jebo mater ko upali svjetlo 
"
:D
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2011, 09:02:36 PRE PODNE od Dr.Ninexâ„¢

Zlatan_Ibrahimovic