FG - RP Update v1.1 R1

Započeo Snich, Januar 04, 2012, 18:33:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Snich


Za FactionGame RP je uradjen manji Update Servera:

- Dodat novi posao "Vozovodja".

- JunkBuster optimiziran sa skriptom.

- Izmjenjene pojedine admin/gm komande.

- Dodata mapa Burgera, Vijecnice ...

- Autosalon / Motosalon optimiziran (kupovina,prodaja,loadanje,cuvanje).

- Donator system zavrsen.

- Zavrsen posao "Kamiondzija" (totalno izmjenjen).

- Svi systemi za mafije/bande testirani (sefovi po bazama, svercanje droge, materijala, kosenje droge ... ).

- Popravljena cijena tocenja gorica (sada je min. 20$ a max. 150$).

Obavjestenje: Na forumu je otvoren Konkurs za Gamemastere, a i od veceras pocinjemo sa akcijom vracanja statistike s drugih servera ...


Vise informacija na: www.faction-game.info


Sergio_Don

Odlicno si to editirao i sve, al jos uvjek ti zamjeram sta ima puno toga nepromjenjenog, pogotovo na pocetku.
Po meni je pocetak servera jako bitan jer ako pocetak nije dobro napravljen ne vjerujem da ce na igraca ostaviti ljepi dojam.
Pocetak ti je obican BU, malo promjene dialoga i tako to, cak nisi promjenio mjesto niti one 2 textdraw-a crna koja su bila na BU.
Kad sam usao mislio sam da sam usao na jedan od losih BU edita, al ja znam da si ti puno truda ulozio na mod, zato poradi na Pocetku servera, spawn i tako to...
Sretno uporan si i to mi se svidja.. I bogati rijesi se onog za informacije, to ti niko ne cita... Sve to dodaj u zasebne komande, /poslovi, /gps i sve ostalo...

Lijep update,ucicu malo na server inace udjem svakog dana vozam se
[/center]

Extra  ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

dobar update,nego kao sto je rekao sergio, trebao bi promijenit textdrawove na pocetku i to...