[pomoc] kako da izbacim! ?

Započeo sedin007, Januar 02, 2012, 14:02:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: gta san andreas rpg/dm
Detaljan opis problema: nmg da obrsem ovaj brzinomjer nikako a smeta mi puno  http://zaslike.com/files/lfqybshfj5a965wj27r.jpg
Dio skripte:public OnPlayerUpdate(playerid)
{
    new vehicleid,Float:speed_x,Float:speed_y,Float:speed_z,Float:final_speed,speed_string[256],final_speed_int;
vehicleid = GetPlayerVehicleID(playerid);
if(vehicleid != 0)
{
GetVehicleVelocity(vehicleid,speed_x,speed_y,speed_z);
final_speed = floatsqroot(((speed_x*speed_x)+(speed_y*speed_y))+(speed_z*speed_z))*85.4166672;
final_speed_int = floatround(final_speed,floatround_round);
format(speed_string,256,"~r~Brzina:~w~ %i km/h",final_speed_int);
TextDrawSetString(SPEEDOS[playerid], speed_string);
}
else
{
TextDrawSetString(SPEEDOS[playerid], " ");
}

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): http://zaslike.com/files/lfqybshfj5a965wj27r.jpg



kad ovo dodam i compile nece da mi compile izbaci neki error.



Citat: sedin007 poslato Januar 02, 2012, 15:29:07 POSLE PODNE
kad ovo dodam i compile nece da mi compile izbaci neki error.
pa zamjeni ovaj OnPlayerUpdate s ovim sto ti je gospodin Stipo dao :D
Poslednja Izmena: Januar 02, 2012, 15:51:15 POSLE PODNE od [EG]Dr.Ninexâ„¢

Citat: StjepanS poslato Januar 02, 2012, 15:15:37 POSLE PODNE
public OnPlayerUpdate(playerid)
{
return 1;
}


:D






OT:

Ako ne znas sve da obrises obrisi samo prikazivanje tog textdrawa (SPEEDOS[playerid] ti se zove), a funkcija za prikazivanje ti je TextdrawShowForPlayer
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Citat: sedin007 poslato Januar 02, 2012, 15:59:15 POSLE PODNE
uprvo sam to uradio! isto je !!

Ne luperdaj, ako si obrisao prikazivanje textdrawa normalno da ti se ne moze prikazivati, osim ako ti nije Chuck Norris usao u skriptu, idi opet mi pogledaj post pa skontaj kako da obrises tu jednu liniju -.-

Citat: [EG]Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 02, 2012, 16:00:11 POSLE PODNE
Citat: sedin007 poslato Januar 02, 2012, 15:59:15 POSLE PODNE
uprvo sam to uradio! isto je !!
makni textdrawe pod ongamemodeint

Ako ne zna da obrise definiciju textdrawa, prikazivanje, funkciju za merenje brzine...bolje da ne brise ni samo ispod OnGameModeInIt :)
Poslednja Izmena: Januar 02, 2012, 16:02:53 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri