[FS] Stats TextDrawovima.

Započeo vlado_plavsic, Decembar 10, 2011, 14:08:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

Ovo je mala FS koju sam napravio pre 2-3 meseca,sada mi vise ne treba pa reko da je objavim,trebace nekome nadam se.

Ovde se radi o obicnim statsima u TextDrawu,gase se na space ili ponovnim kucanjem /stats komande.

Slike,mrzi me da idem IG i slikam.Ukoliko najdete neki bug javite u temi ili na PM

Download: http://pastebin.com/h2q94FZ7

NAPOMENA:Ovo je radjeno za GF edit,ukoliko zelite da ga koristite na drugim skriptama ,koji nisu GF(Editi),kontaktirajte me.

N0NE

dobro ti je ovo samo si trebo napravit neki sistem da moze i za ostale modove da se nemora prilagodjavat al ok je :D


koja slika nebi skodila ;)
Trenutno radim novi DeathMatch server... Trazim ljude koji mogu pomoc na bio koji nacin.. Za vise info PM ;)

SoNNix


meni izbaci ove errore, kako da ih definisem

D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9549) : error 017: undefined symbol "arrests"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9379) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "local"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9378) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "virworld"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9377) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "intir"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9376) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "carkey3"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9375) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "carkey2"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9374) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "carkey"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9373) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "bizkey"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9372) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "housekey"

Ajmo sad svi napisati da stavi slikica...
Lijepa skripta, a sad kako to izgleda manje-vise :D

vlado_plavsic

D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9549) : error 017: undefined symbol "arrests"
"arrests" je var. koja cuva koliko je puta igrac uhvacen(I strpan u zatvor) Mislim da je ima u GTARP al ne znam pod kojim imenom.POtrazi...

Ove ostale warn-ove mozes da izbrises ako hoces jer ti se ne koriste nigde.

D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9379) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "local"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9378) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "virworld"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9377) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "intir"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9376) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "carkey3"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9375) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "carkey2"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9374) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "carkey"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9373) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "bizkey"
D:\ZASAMP~1\SCRIPT~1\BADBOY~1.3D\GAMEMO~1\gtarp.pwn(9372) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "housekey"

strcmp? :/
IsPlayerConnected ? :/

+ si mogao dosta skratiti ovaj kod, a i jos je samo za GF modove

Moze dosta bolje :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Hm samo si uzeo ovaj tutorijal:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=25931.0
dodao 'mozda' svoj style i eto to je tvoja filter skripta a nisi dao ni kreditse
Ne bi' sada da padam kada sam stigao dovde...
Sta god da se desi , zauvek ostacu ovde
Ostacu ovde...Zauvek ostacu ovde...
Ne zelim nigde da odem ... Jer najlakse je uspeti al najteze je ostati covek !!!