Amd Radio Roleplay 178.63.80.210 :8951

Započeo tuta_bugarin, Novembar 30, 2011, 17:57:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Cao zdravo svima , evo ukratko da opisem jedan server.

Kao prvo zelim da vam objasnim o cemu se radi . Amd radio je skoro osnovan i nasa ekipa radi veoma aktivno , trenutno fantasticno napredujemo. Posto na nasem radiu postoji veliki broj mladih ljudi koji su gameri zeleli smo da vas nagradimo jednim serverom gdecete moci da igrate i uzivate uz nas radio . Posto niko iz ekipe radija niko nikada nije igrao samp niti je uopste gamer uglavnom su to ljudi koji rade i njihov uzrast nije za tako nesto , kao prvo nemamo vremena a kao drugo i da imamo to nije za nas , mi smo kao mod uzeli Street Stories Roleplay , taj predlog nam je ponudio veci broj nasih slusalca , mi se ovom prilikom zahvaljujemo i izvinjavamo Street stories ekipi . Kao jedna vaznija stvar . Nas server trenutno nema admin tim , tako da smo dali u ponudu igracima koji misle da igraju na serveru da posalju na mejl [email protected] kandidatiuru za admina i mi cemo u kratkom roku vama dobaviti vas poklon. Trenutno na nasem panelu radi jedan decko /|/|ile ovom prilikom i njega pozdravljamo . Posjeteite www.amdradio.info . Jos jednom hvala Street Stories Team-u!


Detalji

Za opis nemamo sta da vam ponudimo uglavnom vec svima je poznat street stories server , pozivamo sve aktivne igrace da udju i druze se sa nama Vas www.amdradio.info!

178.63.80.210 :8951   AMD ROLEPLAY

Nas server ima trenutno 20 slotova to je samo testno da vidimo dali ce ovo da radi , ako se bude povecavao broj igraca mi cemo povremeno dizati broj slotova , a i ako nebude islo ostace na 20 uglavno server necemo da gasimo zbog nasih redovnih slusalaca koji vole dobru igru
Poslednja Izmena: Novembar 30, 2011, 18:07:17 POSLE PODNE od tuta_bugarin
//