Elite Richmans DM/STUNT

Započeo Mega, Februar 08, 2010, 19:24:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako otvoren je novi DM/STUNT server sa 12 slotova,nista posebno ali cemu puno slotova ako nema igraca.
Otvoren je danas u 19 sati.Dodite se zabavit!


IP:188.72.225.170:6600
Forum: www.erc-gaming.info

Komande:/register,/help,/stats,/pravila,/disarm,/kickme
   /login,/kill,/change,/contact,/resetscore,/me,/sms

Svuda po Aero su Stuntovi,te je ubacen Stadion u San Fierro Aeru

Klase:1.Hooligan
       2.Mafia
       3.Swat
       4.Civili

U selu takoder ima amu-trgovina gdje se kupuju oruzja.
Svakih sat vremena se dobiva placa stoga /register kako bi save novac!
Novac se zaradjuje stuntovima!




NAPOMENA:BalkanMegaGAming se udruzio s ERCOm stoga ukoliko na serveru pise nesto o bmg-u to ce biti izmjenjo u narednih pola sata!
Poslednja Izmena: Februar 08, 2010, 19:29:55 POSLE PODNE od Mega

iYoko

Neznam zasto ni odakle ali ovo je meni vec u favouritima... A necudim se kad imam 50 balkanskih servera xD... Ljep vam je GM... Mapa ja dobra. Mozda navratim tu i tamo.

Citat: [CC]Stormer poslato Februar 08, 2010, 19:57:55 POSLE PODNE
Evo ja bi ti pozelio srecu.. I meni takodjer je vec u favoritima neznam odakle..jedino ako nije to od Borisa il nekog oni svaki dan gase/pale server xD :)..


Meni je takoder u favoritima, ocito je to vec neki server koji je bio ovdje postan...

Da BalkanMegaGAming i Erc su se udruzili pa mozda zato imate u Favoritima

iYoko

Citat: Soprano poslato Februar 08, 2010, 20:00:59 POSLE PODNE
Citat: [CC]Stormer poslato Februar 08, 2010, 19:57:55 POSLE PODNE
Evo ja bi ti pozelio srecu.. I meni takodjer je vec u favoritima neznam odakle..jedino ako nije to od Borisa il nekog oni svaki dan gase/pale server xD :)..


Meni je takoder u favoritima, ocito je to vec neki server koji je bio ovdje postan...

Ako je tako postan je ovaj mjesec sto je krsenje pravila... Jer znam otprilike kad sam dodao ovaj server jer sam 2.2. napravio screenshot sa samo jednim serverom u favoritima.

Citat: [CC]iYoko poslato Februar 08, 2010, 20:03:09 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 08, 2010, 20:00:59 POSLE PODNE
Citat: [CC]Stormer poslato Februar 08, 2010, 19:57:55 POSLE PODNE
Evo ja bi ti pozelio srecu.. I meni takodjer je vec u favoritima neznam odakle..jedino ako nije to od Borisa il nekog oni svaki dan gase/pale server xD :)..


Meni je takoder u favoritima, ocito je to vec neki server koji je bio ovdje postan...

Ako je tako postan je ovaj mjesec sto je krsenje pravila... Jer znam otprilike kad sam dodao ovaj server jer sam 2.2. napravio screenshot sa samo jednim serverom u favoritima.

Pravila su promijenjena...