New Life - Roleplay/Deathmatch

Započeo Jari, Februar 06, 2010, 19:55:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav, zelim objaviti da je otvoren novi server koji je trenutno na kucnom hostu (nemojte da vas to brine svi accounti vam se spremaju i kada dodje pravi host sve ce vam biti spremljeno) ali namjerava se prec na pravi host, necu tu previse pisat jer za sve informacije potoji forum ;)

http://newlife-rp-dm.forumcroatian.com


EDIT: Prvih 20 igraca koji se prijave za bonus na forumu dobivaju lvl3 i 50000$ u igri, prijave se vrše na forumu

Prijave: 0/20
Poslednja Izmena: Februar 08, 2010, 11:44:42 PRE PODNE od Jari

Ovo nije dobro...vi ljudi ne vidite pravila...
*Mozete otvoriti JEDNOM mjesecno temu na ovom forumu i na taj nacin reklamirati nove stvari na vasem serveru i sl.

To sto vam neide sa serverom ne znaci da mozete sto tema otvorit...

a kaj se sad opet neko buni, ne otvaram bzvze(ona je zakljucana), napiso sam sve gore s dobrom namjerom, admin ce valjda shvatit

Ja neznam stvarno otvarate server bez hosta pa to nemoze nikako proci.Na ovom forumu bi trebalo da se uvede pravilo: Server koji radi na kucnom hostu nemoze da se reklamira!!!

kakve to veze ima bit ce host kad se malo nakupi igraca, znalo je bit i po 20 igraca na kucnom serveru, iovak ce svi accounti se prebaciti na host server  molim bez prigovaranja stalno
Poslednja Izmena: Februar 06, 2010, 21:04:41 POSLE PODNE od Jari

Ludi Grad

Veoma mi je zao, svoj server ste reklamirali i znaju vam opis i IP adresu, a mi kad se nebi pridrzavali pravila od ovog FORUMA nebi bilo nista, zato LOCK!!!

Citat: Jimmy"The"Cowboy poslato Februar 06, 2010, 22:07:18 POSLE PODNE
Koliki vam je ping ?? Mozda naidjem da vidim mod!!  ;)

Dobar je ping, slobodno mozes malo prozujat xD, btw zahvaljujem na brisanju one teme i otkljucavanju ove  ;)

Roleplay/Deathmatch,jeli?...hmm nekako mi zvuči poznato...neznam zašto svi to stavljate samo zato jer neki server to ima a niti neznate što to znači

al sretno

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Citat: TheSaint poslato Februar 08, 2010, 18:37:46 POSLE PODNE
Roleplay/Deathmatch,jeli?...hmm nekako mi zvuči poznato...neznam zašto svi to stavljate samo zato jer neki server to ima a niti neznate što to znači

al sretno

ja sam to stavio u svrhu toga da se igra RP ali da nije zabranjeno pucat i meÄ'usobno da se bande kolju u bilo koje doba dana, to je sastavni dio RL, neee.... :D
Poslednja Izmena: Februar 08, 2010, 21:01:00 POSLE PODNE od Jari