[Pomoc]Kucni Server

Započeo [BA:RP]Vincent, Novembar 13, 2011, 11:54:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako ja skinem Widows SAMP Client ili kako se vec zove.I sve uradim kako treba i dodje mi do onoga gdje trebam pokrenuti samp.server.exe.I ja pokrenem i pise mi da ga Unblock Bloac i ono Not Now i ja idem unblock i samo mi prikaze na djelic sekunde onaj prozor crni i nestane.I ja mislim da je dobro.Uradim ono za IP adresu ali nemogu uci.Pise mi Conenctig to server.............. pa ispod Not Responding pa sve tako!






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



Pokaži nam ovdje server.log datoteku.

Last nick: Paradox

Postaj server.log ovdje..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

//
Poslednja Izmena: Novembar 13, 2011, 12:35:09 POSLE PODNE od Gotti747






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



Ajde sad lepo da procitas pravila i da vidis da taj tvoj serverlog i samp.server nemaju nikakve veze sa SA:MP klijentom!

Paradox i Michael: vi ste ovde dugo na forumu i umesto da prijavite ovaj post modu/smodu posto nije pravilno otvoren, vi pomazete, iduci put trazim zabranu pisanja za vas dvojicu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri