BC BLK City

Započeo bombbomb, Novembar 09, 2011, 22:01:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

 || Skripteri i Mapperi : Darko_Jovanovic i Aca_Ladjevac((Ja)) ||
|| Owneri: Amel_Culum i Sinisa_Tomasevic ||

|| IP Servera: Uskoro ! ||

|| Forum: Uskoro  Free je sad www.balkan-City.tk! ||

|| Otvaranje: 14.11.2011 u 20:00 ||
Voleo bi da komentiraju igraci al admini ce lockati

Ovako zelio bih vam predstaviti svoj prvi Mod to jeste SAMP zajednicu.Za pocetak zelio sam napraviti neke novosti,izmjene sto nema na drugim serverima,ili ih u nekom smislu poboljsati...Poceo sam se baviti skriptanjem prije 3-4 mjeseca,od kad je i mod poceo s radnjom...Mozda bi otvorenje bilo i ranije,ali posto smo ja i Sinisa morali sve sami,od mapanja,skriptanja rijesavanja bugova koje su postojale u skripti i koje su naknadno nastale,pa nas je to zakocilo na jedno mjesec dana.Sve u svemu napokon smo zavrsili prvi i vise nego ocekivani dio...Verzija naseg Samp servera je v0.3c

Jedna velika napomena igracima a posebno Adminima/Game Moderatorima ovog servera."Posto je ovo RP server nadamo se da ce tako i ostati,sto znaci nema krsenja pravila poput reklamiranja,koristenja cheat-a,dramcenja titule,novca...Eh sad sto je jos vaznije dragi nasi buduci Admini/Game Moderatori nadam se da necete kaznjavati(kickovati/banovati) igrace na ovom serveru bez razloga ili traziti bilo kakav razlog kako bi samo upotrijebili tu titulu...Jedna greska OUT si,nema povratka jer nama nije cilj banovati igrace vec ih privuci...Jos jedna napomena novac na ovom serveru ce se zaradivati, znaci nema dijeljenja love od strane Admina,koga uocim zna sta mu se pise...

Policija
F.B.I
Hitna/Vatrogasna Sluzba
Gradonacelnik
CNN Studio
Taxi Kompanija
Licenseri

Legalni Poslovi

Detektiv
Dostavljac produkata
Auto Mehanicar
Pizza boy
Cistac ulica
Tjelohranitelj
Bokser
Vozac busa
Kamiondzija
Farmer

Ilegalni Poslovi

Diler oruzja
Dostavljac materijala
Diler droge
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2011, 22:01:38 POSLE PODNE od bombbomb



cristiane

Citat: bombbomb poslato Novembar 09, 2011, 22:01:16 POSLE PODNE

|| IP Servera: Uskoro ! ||

|| Forum: Uskoro  
Vjerujem da ćeš uskoro pročitati i pravila,al do tad ćeš pauzirati.