[Pomoc] Ne mogu nista raditi na GM

Započeo icoivan5, Oktobar 30, 2011, 20:57:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Detaljan opis problema: imam neki raven`s mod i zelim ga malo izmjeniti, imena u modu, dodati komande, izbrisati, preurediti i kad sve to napravim onda compilam i izbaci mi errore na sve sto sam mijenjao...
ima tko kakvo rjesenje? naravno ako razumijete sto ocu reci...


N0NE

prijatelju otvaras 5 tema mogo si to sve napisat u jedno a ako mene pitas sto se tice tvog skriptanja okani se corava posla

gle sorry ali ja citam pravila... i zato otvaram vise tema u vezi toga... sta mi zanci ako otvorim jednu i sve napisem i onda mi locka jer nije po pravilima...i usto novi sam ovdje pa se informiram i trazim pomoc

Citat: icoivan5 poslato Oktobar 30, 2011, 21:05:30 POSLE PODNE
gle sorry ali ja citam pravila... i zato otvaram vise tema u vezi toga... sta mi zanci ako otvorim jednu i sve napisem i onda mi locka jer nije po pravilima...i usto novi sam ovdje pa se informiram i trazim pomoc
Tekst koji želiš mijenjat vjerovatno tražiš ingame, a ako ga oćeš promijenit u skripti onda otvori mod i traži na CTRL +F a onda F5(compile).
Pravila pročitaj malo bolje, odgovorio sam jer vidim da si početnik!


Citat: [AG] n0nE poslato Oktobar 30, 2011, 21:00:05 POSLE PODNE
prijatelju otvaras 5 tema mogo si to sve napisat u jedno a ako mene pitas sto se tice tvog skriptanja okani se corava posla
Tek si se vratio a opet tražiš belaj?

LOCK.