[Pomoc] sscanf

Započeo Bukeleza, Oktobar 29, 2011, 18:59:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:los balkan... ova sto je objavljena od ovog gavrana
Detaljan opis problema:problem je sto ja compline idem i ono mi ide error sscanf... sta moram radit ja obrisem ... onda imam 5 erroraC:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Afrika\gamemodes\mojgm.pwn(12) : fatal error 100: cannot read from file: "sscanf"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Poslednja Izmena: Oktobar 30, 2011, 07:58:28 PRE PODNE od petrusic
Bukeleza || Mapper Only ||

dragan12

Stavi naziv teme.
Fali ti inlcude sscanf
Prvo probaj da otvoris pawno i pritisni CTRL i O i onda lociraj mod i otvori ga. Pazi da otvaras sa pravim pawnom koji koristis.
Ako nebude radilo na google i skini sscanf potrazi :D

nemore skino sam i sve uradio... nemore.. ja skino afrika mod i ubacio ovaj mod i da ga idem compline prvo ide error audio ja ga obrisem onda sscanf
Bukeleza || Mapper Only ||


dragan12

Citat: petrusic poslato Oktobar 30, 2011, 08:04:34 PRE PODNE
nemore skino sam i sve uradio... nemore.. ja skino afrika mod i ubacio ovaj mod i da ga idem compline prvo ide error audio ja ga obrisem onda sscanf
Onda otvori pawno pritisni CTRL i O i onda nadij mod i otvori ga i compile. Ali PAZI da otvaras sa pravim pawno u kojem su ti include fajlovi.
sscanf: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=120356 Skini ovaj i stavio gore umesto #include <sscanf> stavis
#include <sscanf2>

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Call of Duty\gamemodes\mojgm.pwn(13) : fatal error 100: cannot read from file: "audio"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.



kad obrisem audio onda error za sscanf !!
Bukeleza || Mapper Only ||