[POMOC] Greska sa streamerom

Započeo [VG] Pavle, Oktobar 28, 2011, 13:59:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Skripta koju koristim: GTARP
Detaljan opis problema:C:\Documents and Settings\My Kompjuter\Desktop\Folderi\GTARP\pawno\include\streamer.inc(435) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\My Kompjuter\Desktop\Folderi\GTARP\pawno\include\streamer.inc(449) : warning 202: number of arguments does not match definition
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

2 Warnings.

Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

Sta bih trebao uraditi da sredim ova 2 warninga  ?

Citat: Pa' Kapone poslato Oktobar 28, 2011, 13:59:49 POSLE PODNE

Skripta koju koristim: GTARP
Detaljan opis problema:C:\Documents and Settings\My Kompjuter\Desktop\Folderi\GTARP\pawno\include\streamer.inc(435) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\My Kompjuter\Desktop\Folderi\GTARP\pawno\include\streamer.inc(449) : warning 202: number of arguments does not match definition
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

2 Warnings.

Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

Sta bih trebao uraditi da sredim ova 2 warninga  ?


probaj skinit novi streamer i ubaci jel vidis da su ti warninzi u incu ne u modu..
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: Narco_VK poslato Oktobar 28, 2011, 14:34:42 POSLE PODNE
Citat: Pa' Kapone poslato Oktobar 28, 2011, 13:59:49 POSLE PODNE

Skripta koju koristim: GTARP
Detaljan opis problema:C:\Documents and Settings\My Kompjuter\Desktop\Folderi\GTARP\pawno\include\streamer.inc(435) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\My Kompjuter\Desktop\Folderi\GTARP\pawno\include\streamer.inc(449) : warning 202: number of arguments does not match definition
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

2 Warnings.

Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

Sta bih trebao uraditi da sredim ova 2 warninga  ?


probaj skinit novi streamer i ubaci jel vidis da su ti warninzi u incu ne u modu..
Pa to sam i uradio ali ponovo isto, probao sam onda iz toga pawna gdje sam ubacao ali isto ...

P.S Molim nekoga da mi objasni kako da izvadim iz moda firma ownership i slicno. Hvala
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2011, 15:31:21 POSLE PODNE od Pa' Kapone