[pomoc] password usera u scripfiles

Započeo dane_1, Oktobar 27, 2011, 22:39:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: LARP
Detaljan opis problema: Evo zanima me..Kako to da ne pise prava pw,odnosno password vec neki brojevi..A ti brojevi uopce nije pravi PW
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): / dal se to kako moze stavit da se vidi normalno pw ili ima neko 2 rjesenje


enkripcija*
-whirpool(click)
-udb hash**
- ...

stock udb_hash(buf[])
{
new length=strlen(buf);
 new s1 = 1;
 new s2 = 0;
 new n;
 for (n=0; n<length; n++) {
   s1 = (s1 + buf[n]) % 65521;
   s2 = (s2 + s1)   % 65521;
 }
 return (s2 << 16) + s1;
}
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2011, 22:57:29 POSLE PODNE od K4[Я]!K3™ aka. ^anamonn

Jel se moze to kako izbacit..Znaci to moram nac u scripti i izbrisat?? i bit ce normalno?

Citat: dane_1 poslato Oktobar 27, 2011, 23:00:34 POSLE PODNE
Jel se moze to kako izbacit..Znaci to moram nac u scripti i izbrisat?? i bit ce normalno?
da

Citat: dane_1 poslato Oktobar 27, 2011, 23:00:34 POSLE PODNE
Jel se moze to kako izbacit..Znaci to moram nac u scripti i izbrisat?? i bit ce normalno?
Izvinjavam se, mislio sam da trazis enkripciju a ti je zapravo želiÅ¡ izbacit  ???
samo na dialogu(pretpostavljam) za reg/log izbaci enkripciju i stavi obicni strval(inputtext) upis lozinke u taj "player file"

A jel postoji kakvi converter..Npr neko zaborvi pw i kako ja sad njemu da vratim pw kad pisu samo neki brojevi..

Napravi komandu koja ce mijenjat pw, a provjeru stare lozinke uradi isto kao sto je uradjeno na login dialogu..
oba primjera imas u reg/log samo trebas procitat i shvatit ces kako treba..