[POMOC] Server

Započeo C0Fi, Oktobar 13, 2011, 13:45:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skino sam roleplay samp mod i sve je ok, kada se idem /rcon login dddd (dddd je moj rcon pass) onda je opet sve ok, ali kad idem nekog banat ili nekaj slicno nista nece, kaze da nisam ovlasten za tu komandu, ako treba stavit cu slike

Pa kada si se login,pokusaj /makeadmin,ako nece tako namjesti u scriftfiles/accounts(racuni)/tvoj nick,udes i stavis adminlevel=1338.
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Mikic95

Citat: [A] Michael poslato Maj 11, 2011, 15:00:15 POSLE PODNE

•Kako da sebi dam admina na kucnom serveru ?

- Odete u folder SCRIPTFILES naÄ'ete USERS ili ACCAUNTS ili PLAYERS, pronaÄ'ete Nick, otvorite i gdje piÅ¡e Admin Level dodajte 1338 :)
- Ukoliko koristite MYSQL, odete u bazu, naÄ'ete Player Accaunts ili tako neÅ¡to, otvorite je, naÄ'ete nick vaÅ¡, i kliknete na olovkicu onu. Zatim otvorit će se prozor i tu negdje piÅ¡e Admin level i vaÅ¡e je da ukucate koji level hoćete.
- A možete to učiniti i INGAME ako postoji komanda u skripti tako da se logujete kao rcon: /RCON LOGIN VAŠ-PW
I onda sa obično /makeadmin ili /setadmin level komandom date admina.

Citat: Hawks poslato Oktobar 13, 2011, 14:07:41 POSLE PODNE
Citat: [A] Michael poslato Maj 11, 2011, 15:00:15 POSLE PODNE

•Kako da sebi dam admina na kucnom serveru ?

- Odete u folder SCRIPTFILES naÄ'ete USERS ili ACCAUNTS ili PLAYERS, pronaÄ'ete Nick, otvorite i gdje piÅ¡e Admin Level dodajte 1338 :)
- Ukoliko koristite MYSQL, odete u bazu, naÄ'ete Player Accaunts ili tako neÅ¡to, otvorite je, naÄ'ete nick vaÅ¡, i kliknete na olovkicu onu. Zatim otvorit će se prozor i tu negdje piÅ¡e Admin level i vaÅ¡e je da ukucate koji level hoćete.
- A možete to učiniti i INGAME ako postoji komanda u skripti tako da se logujete kao rcon: /RCON LOGIN VAŠ-PW
I onda sa obično /makeadmin ili /setadmin level komandom date admina.
Ok to sve kuzim, ali kako stavljat kapije (electronic gate) tako da ih onda posle mogu otvarat, trazim nekog ko ce mi pomoc oko skriptanja servera
IP: 10.168.46.6:7777

Ulogiraj se u RCON.
Upiši komandu /ban [ID igrača]
Nekima ne ide /ban po imenu igrača.

Citat: Lucky Luciano poslato Oktobar 13, 2011, 16:57:25 POSLE PODNE
Ulogiraj se u RCON.
Upiši komandu /ban [ID igrača]
Nekima ne ide /ban po imenu igrača.
Ma sve ja to znam i ovo kaj mi je HAWKS objasnio sam sredio, sada trazim nekog ko ce mi pomoc oko skriptanja servera i on ce dobit admina i mnogo drugih mogucnosti na mojem srv
I ja cu njemu pomoc sta god treba

Mikic95

Citat: C0Fi poslato Oktobar 13, 2011, 16:55:57 POSLE PODNE
Ok to sve kuzim, ali kako stavljat kapije (electronic gate) tako da ih onda posle mogu otvarat

Pogledaj ovdje:  http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=27.0