[APP] Broj Karaktera v1.0

Započeo TheMonk, Februar 29, 2012, 12:07:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako,napravio sam ovaj mali program sa kojim cete moci da izracunate stringove ili nesto drugo.Ovaj program sam napravio za skolu i odlucio sam da ga podelim sa vama,a i onako mi je ovo prvi rad na ovom forumu,koliko sam dugo ovde i nista nisam stavio.Nadam se da ce vam se svideti.Radio sam ga nekih desetak minuta.Garantujem da nema bugova ali u slucaju da se nadje neki odmah mi prijavite na PM pa da uradim update.Eto to bi bilo to,nadam se da ce vam se svideti.Sto se tice source-a,msm da vam nije potreban,nemate nista da preradjujete jer sve sto vam treba je tu,ako imate neke ideje ili predloge,posaljite mi na PM.Maksimalan broj karaktera je 32767.


Download Link: http://solidfiles.com/d/cc26a93438/
No mirrors please! :-*
Poslednja Izmena: Mart 01, 2012, 08:38:37 PRE PODNE od [BF]Monk

Hvala na trudu dobra aplikacija... ali i sam pawno broji stringove.. nema veze posluzice hehe :)

bravo jos jednom! :)

Vegas.



Posluzit ce, hvala :D
@Offtopic: Di si ikonicu napravio :P?
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.



Citat: Pravila PodforumaSve objavljene skripte moraju sadržavati izvornu kodu (.PWN fajl), to važi i za sve druge skripte/programe koji nisu napisani u PAWN jeziku.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Februar 29, 2012, 18:12:43 POSLE PODNE
Citat: Pravila PodforumaSve objavljene skripte moraju sadržavati izvornu kodu (.PWN fajl), to važi i za sve druge skripte/programe koji nisu napisani u PAWN jeziku.
Ja ne vidim nigde da se traze source fajlovi ako si na to mislio,takodje mislim da sam na pogresnom mestu postavio ovu temu pa je premestite ako jesam.Sto se tice source fajlova necu ih postaviti i ako znam i sam da sam trebao.Ako vam se svidja ovo nek ostane,ako ne brisite ga.

EDIT: Pardon sad sam procitao da to vazi i za programe.
Poslednja Izmena: Februar 29, 2012, 18:26:57 POSLE PODNE od [BF]Monk

Snich

Odlicna aplikacije, naravno posluzit ce.  ;)