[poMoc] Par warninga oko Housesistema

Započeo NemUs.Eazy, Oktobar 03, 2011, 18:49:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:NoxiCus
Detaljan opis problema:Ovako napravio sam house system i imam ove erore
...tacno ne znam sta znace ovi errori ali znam kad mi je Hsistem bio u FS radio je normalno na serveru..
Dio skripte:
.pwn(6752) : warning 219: local variable "Y" shadows a variable at a preceding level
.pwn(6752) : warning 219: local variable "Z" shadows a variable at a preceding level
.pwn(6754) : warning 213: tag mismatch
.pwn(6754) : warning 213: tag mismatch
.pwn(6754) : warning 213: tag mismatch
.pwn(6752) : warning 203: symbol is never used: "Z"
.pwn(6752) : warning 203: symbol is never used: "Y"
.pwn(6752) : warning 203: symbol is never used: "x"
.pwn(26115) : warning 219: local variable "X" shadows a variable at a preceding level
.pwn(26115) : warning 219: local variable "Y" shadows a variable at a preceding level
.pwn(26115) : warning 219: local variable "Z" shadows a variable at a preceding level
.pwn(26115) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
.pwn(26130) : warning 213: tag mismatch
.pwn(26131) : warning 213: tag mismatch
.pwn(26132) : warning 213: tag mismatch
.pwn(26115) : warning 203: symbol is never used: "Z"
.pwn(26115) : warning 203: symbol is never used: "Y"
.pwn(26115) : warning 203: symbol is never used: "X"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

Evo linija
(6752) stock PostaviIgraca(playerid, Float:x, Float:Y, Float:Z, Int, VW, var)
(6754)SetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);
(26115)new Float:X, Float:Y, Float:Z; GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);
(26130)djSetFloat(fajlKuce,"X", X);
(26131)djSetFloat(fajlKuce,"Y", Y);
(26132) djSetFloat(fajlKuce,"Z", Z);[code]
[/code]

dragan12

symbol is never used - Znaci da se to nigde nekoristi i moze delete ako neces koristiti
local variable "X" shadows a variable at a preceding level - Znaci da vec jednom imas definisano tako da mozes jedno delete
tag mismatch - Nesto si pogresno upisao npr. SetPlayerPos(playerid, X, Y, Z); ako to koristis za kucu nece ici X,Y,Z nego stavis kako je definisano za kucu pogledaj malo u tom HS i videces. Vidim da editujes FS od Aleksandra ono Biz valjda

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 03, 2011, 19:13:54 POSLE PODNE
symbol is never used - Znaci da se to nigde nekoristi i moze delete ako neces koristiti
local variable "X" shadows a variable at a preceding level - Znaci da vec jednom imas definisano tako da mozes jedno delete
tag mismatch - Nesto si pogresno upisao npr. SetPlayerPos(playerid, X, Y, Z); ako to koristis za kucu nece ici X,Y,Z nego stavis kako je definisano za kucu pogledaj malo u tom HS i videces. Vidim da editujes FS od Aleksandra ono Biz valjda
ne editujem od njega :) ...nego sam sam pravio Hsystem...uradio u FS i sve radilo bez problema i na srv..ubacio u gm jebava me ne smem nista brisati treba skontati sta me J*e :/

dragan12

Citat: NemUs.Eazy poslato Oktobar 03, 2011, 19:21:53 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 03, 2011, 19:13:54 POSLE PODNE
symbol is never used - Znaci da se to nigde nekoristi i moze delete ako neces koristiti
local variable "X" shadows a variable at a preceding level - Znaci da vec jednom imas definisano tako da mozes jedno delete
tag mismatch - Nesto si pogresno upisao npr. SetPlayerPos(playerid, X, Y, Z); ako to koristis za kucu nece ici X,Y,Z nego stavis kako je definisano za kucu pogledaj malo u tom HS i videces. Vidim da editujes FS od Aleksandra ono Biz valjda
ne editujem od njega :) ...nego sam sam pravio Hsystem...uradio u FS i sve radilo bez problema i na srv..ubacio u gm jebava me ne smem nista brisati treba skontati sta me J*e :/
Aj dobro :)
(6754)SetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);//Ako koristis da ga stavi negde u kucu koristis ono HouseInfo
(26115)new Float:X, Float:Y, Float:Z; GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);//Ovde x,y,z nekoristis
(26130)djSetFloat(fajlKuce,"X", X);//Ovde stavis npr. HouseInfo.... kako ide nz
(26131)djSetFloat(fajlKuce,"Y", Y);//-||-
(26132) djSetFloat(fajlKuce,"Z", Z);//-||-

House info sam koristio kao primer ako me kontas
a ovo -||- to mi isto kao ono iznad bilo mi je tako jednostavnije
Eto probaj tako ako me kontas
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2011, 19:25:20 POSLE PODNE od [BD]Gagi

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 03, 2011, 19:24:08 POSLE PODNE
Citat: NemUs.Eazy poslato Oktobar 03, 2011, 19:21:53 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 03, 2011, 19:13:54 POSLE PODNE
symbol is never used - Znaci da se to nigde nekoristi i moze delete ako neces koristiti
local variable "X" shadows a variable at a preceding level - Znaci da vec jednom imas definisano tako da mozes jedno delete
tag mismatch - Nesto si pogresno upisao npr. SetPlayerPos(playerid, X, Y, Z); ako to koristis za kucu nece ici X,Y,Z nego stavis kako je definisano za kucu pogledaj malo u tom HS i videces. Vidim da editujes FS od Aleksandra ono Biz valjda
ne editujem od njega :) ...nego sam sam pravio Hsystem...uradio u FS i sve radilo bez problema i na srv..ubacio u gm jebava me ne smem nista brisati treba skontati sta me J*e :/
Aj dobro :)
(6754)SetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);//Ako koristis da ga stavi negde u kucu koristis ono HouseInfo
(26115)new Float:X, Float:Y, Float:Z; GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);//Ovde x,y,z nekoristis
(26130)djSetFloat(fajlKuce,"X", X);//Ovde stavis npr. HouseInfo.... kako ide nz
(26131)djSetFloat(fajlKuce,"Y", Y);//-||-
(26132) djSetFloat(fajlKuce,"Z", Z);//-||-

House info sam koristio kao primer ako me kontas
a ovo -||- to mi isto kao ono iznad bilo mi je tako jednostavnije
Eto probaj tako ako me kontas
moze lock sredjeno