gm

Započeo Maltheus!, Januar 24, 2010, 20:15:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Molim jednog skriptera da mi ubaci moje skripte  i sve u gm....
Jer uskoro mi dolazi host...
MOLIM VAS!!!
PLATIM!!!!
Samo mi ubacite fs u gm!!!

A sto bi ubacivo u mod kad mozes lepo u FILTERSCRIPT!!!
Poslednja Izmena: Januar 24, 2010, 20:17:26 POSLE PODNE od _JoKeR_

razor mi rekao da nemrem uploadati iz fs.. na host

Ja neznam,nisam imo puno prilika da radim sa hostom ali koliko znam MOZE!!!A dobices sigurno FTP pa ga odatle upload na host!!!
Poslednja Izmena: Januar 24, 2010, 20:30:00 POSLE PODNE od _JoKeR_

r4z0r

Maltheus mozes uploadati i filterscripte i sredit da rade , maximum ti je 16 ali server ce ti raditi veoma sporo i imat cete veoma visok ping kod bilo kojeg hostera .

Ali kada nemrem spojiti 10 skripti u moj gm  :(
A dok je ovako na local dok dam prijateljima ip bilo nas je negdje 20-ero i server je radio perfektno...Valjda neće i na hostu :-\

A koje su ti to filter skripte koje bi ti hteo staviti u mod

filterscripts ladmin4v2 spawner autorepair VAnims SpeedBoost Antifall pickwep MidoStream animations dipm

Samo ladmin4v2 ima preko 6000 linija...

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 24, 2010, 20:52:55 POSLE PODNE
Maltheus mozes uploadati i filterscripte i sredit da rade , maximum ti je 16 ali server ce ti raditi veoma sporo i imat cete veoma visok ping kod bilo kojeg hostera .
Kao prvo i prvo sam skripter je kriv zato jer mu FSovi i GM opcenito idu sporo... tako da ti daj argument ne stoji

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Januar 24, 2010, 22:51:23 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 24, 2010, 20:52:55 POSLE PODNE
Maltheus mozes uploadati i filterscripte i sredit da rade , maximum ti je 16 ali server ce ti raditi veoma sporo i imat cete veoma visok ping kod bilo kojeg hostera .
Kao prvo i prvo sam skripter je kriv zato jer mu FSovi i GM opcenito idu sporo... tako da ti daj argument ne stoji
Ne kužim re bullet  :P

Bullet je koliko sam ga ja razumeo mislio da brzina FS u GM-u zavisi od toga kako je taj neko ko je pravio FS iskripto.Ako je pravio neko ko veze nema i sve samo trpo normalno je kad bi to stavili da bi ceo server bio pun lagga  ;D

mislio sam na to da ovo sto je razor rekao da ako neko stavi 16 FSova da ce laggat, a to je tocno jedino ako neki od tih FSova(ili svi) su inace lose napravljeni(spori) i naravno onda da ce jako sporo radit, ali ako je napravljeno dobro onda bi brzina bila vise-manje ista(jedino za 1-2 sec za pozivanje ali to ne utjece uopce)

Nemrem reć da sam u gm natrpao mislim da sam ljepo sve posložio  ;D
A što se tiče ladmin-a...Mnogi ga koriste i vjerojatno je dobra stvar i nebi trebao i ako ga ima puno...
A ostale skripte su jako male.Standardne i nebi trebalo biti problema...
Imam neki sound sam si stavio kada se spawna...Ali kako zaustaviti taj sound kada se player spawna?
I daj mi ljudovi recite kada ste tu kako da sredim ovo imam isti problem kao ovaj tu:
http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=133514.0
Šta točno moram dodati šta je ovaj vortex mu rekao?
Poslednja Izmena: Januar 24, 2010, 23:11:37 POSLE PODNE od Maltheus!