Slucaj BackSpace!

Započeo Don_Vito, Januar 22, 2010, 13:23:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo puno se prica o tome a nitko se ne pita o pravom stanju stvari!Rekao sam fino da nebih htio skandale ovdje nikakve s time sto se otvara jedan DeathMatch server koji nece nikome biti konkurencija, niti je tome namjenjen!Ne branim nikakvog trajka, ovi njegovi ispadi su samo dokaz njegove nezrelosti kao i ispadi bilo koga drugoga ovdje!Ovo je barem po meni forum na kojem se moze puno toga nauciti,raspraviti i zakljuciti ali ne na ovakav nacin!Ljudi poput nekih ovdje koji samo vole zapalit vatru pa podvit rep i otic samo stete ovom projektu,ovom forumu i svemu ovome!Takvima mjesto nije ovdje,ali ovo je slobodna zemlja pa nazalost i takve se mora trpit radi nekog glavnog cilja koji ne se ne smije upropastit zbog takvih ispada pojedinaca i slicno!Ovo nije forum za pojedinca ja se nadam, nego je to forum tj zajednica za sve sampere sa balkana na kojoj se moze pronaci stvarno puno korisnoga,i nauciti puno od iskusnih ljudi!MIslim da i broj clanova govori kako i mi mozemo biti normalni i civilizirani i to me raduje posebno!
A sto se BS-a tice i njegovog voÄ'enja...Od Sada pa Na UBUDUCE da je kristalno jasno!Svaki ispad nekog od igraca koji igraju na BS-u neka se smatra mojim ispadom i neka se za njega mene optuzuje!Jer od ovog trenutka ja potvrdjujem i naglasavam kako TRAJKO nije vlasnik nikakvog BS Communityja....zapravo BS i nie Community....Ljudi Gamming zajednica se ne stvara preko noci ili za tjedan dva....to je nesto sto se gradi polako...Jedina Gamming Zajednica trenutno na balkanu koja ima pravo da se tako zove jest i ostat ce CroHerzegovina,a mi svi ostali imamo dobar primjer od njih da za sve treba vremena i treba polako!Dakle da rjesimo pitanje BS-a!Ja sam potpuni upravitelj SA:MP DeathMatch BACKSPACE Servera i ne zanima me nista drugo!Forum cemo vjerovatno odvajati da ima posebnu domenu,ali sve polako!Tako da nebi bilo zabune!Gospon Trajko je vlasnik CS i COD4 servera , koji sa BackSpace SAMP Serverom nemaju NIKAKVE VEZE! I molio bih da se to ne stavlja u isti koÅ¡! Toliko za sada , Hvala!

PS: MOlio bih lock teme , jer ne zelim da se o ovome diskutira ovo je samo kratka obavjest,kad procitaju oni koji trebaju procitati bilo bi liepo da obrisete temu!Hvala


S postovanjem,

Hrvoje Josić