Visual Studio is hiring

Započeo Overlord, Septembar 15, 2011, 19:17:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zbog povecanja broja projekata u zadnje vrijeme Visual Studio trazi osobe sa sljedecim kvalifikacijama.

  • -Graficki dizajn(Photoshop,Illustrator i znanje izrade dizajna za web stranice )
  • -Programer-Trazi se vise njih sa znanjem sljedeceg: HTML,CSS,jQuery i iskustvo sa jednom od CMS platforme.
Ukoliko se zainteresovani javite se meni u PP ili putem kontakt forme na sluzenoj stranici.
NAPOMENA:Ovo nije pravi studio koji vam daje mjesecnu platu,samo je organizacija mladih kreativaca koji u buducnosti misle da se bave sa ovim i ovo rade cisto radi iskustva,naravno,dobijacete novac za svoj rad(to nece biti ogroman iznos,niti je dovoljno,ali kao tinejdzer to vam ni ne treba).
Poslednja Izmena: Septembar 15, 2011, 19:20:19 POSLE PODNE od Overlord

Citat: Overlord poslato Septembar 15, 2011, 19:17:24 POSLE PODNE
NAPOMENA:Ovo nije pravi studio koji vam daje mjesecnu platu,samo je organizacija mladih kreativaca koji u buducnosti misle da se bave sa ovim i ovo rade cisto radi iskustva,naravno,dobijacete novac za svoj rad(to nece biti ogroman iznos,niti je dovoljno,ali kao tinejdzer to vam ni ne treba).
ne dobijem nista za svoj rad?
bez uvrede al taj "visual studio" da bi se bavio necim takvim trebao bi imat barem 2 covjeka koji znaju radit s tim.. primjer cu zet vas web dizajn koji ne predstavlja neko extra znanje  :-X

Za svoj rad dobijes onoliko koliko se dogovoris sa klijentom..
Ja nemam neko extra znanje niti cu ikad imati,ovo radim kako bih stekao iskustvo i imao neki portfolio,sumnjam da neko kome sam radio stranicu ima novac da plati profesionalca da odradi,ja uradim losije od tog profesionalca,ali i jeftinije...ne kazem da stranica bude losa,ali vremenom se poboljsavam..