Malo da se ja izjasnim...

Započeo [ED] ZicMortal, Januar 20, 2010, 23:02:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo prvo da pojasnim, odakle ova tema?

Eto tako sto nisam ranije dosao i vidjeo ovo - http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=3084.45

U ime cijelog genius-gaming teama JA se ispricavam, da budemo na iskreno... ja sam u svojim pocetcima reklamirao isto [govorim o samome pocetku servera, sto nema nikakve veze sa ovime], mnogo je takvih "nepametnih [glupih] igraca" i sigurno ih ima i na vasim serverima, vi ste nama reklamirali - mi smo vama i tako...

Kao head admin i owner servera: kaznit cu ih sto stroze [makar i banom], vec jedno 100 puta sam objasnio zasto NE reklamirati: razlozi slijede.

CitatSa servera koji reklamiraju:
-Philip_Corleone -90:89.18.56.183 - "od drugog servera... genius", "dodji na genius server", "genius je najbolji server na balkanu skripta odlicna puno igraca"
-Genius_Boy-213.196.76.212
-Maja_Genius -93.136.187.8 - "Dodi 78,159,115,101:7777", "Web stranica : www,genius-samp,tk", "Web stranica : www,genius-samp,", "Dodi 78,159,115,101:7777", "Vratit cemo ti sve statse kakve imas na ovom serveru."
-Armin_Blanco-77.74.231.46 - "ima jedan dobar server", "genius", "genius gaming community", "ip 78 tacka 159 tacka 115 tacka 101;:7777"
Mi nismo takav server koji se uzdize reklamirajuci, jest da nam je trebalo nesto igraca u pocetku... svima sam objasnio da zelimo server za zabavu, druzenje, igru ali reklamiranje je jako podmuklo i nesnosljivo sakupljanje igraca, server se treba razvijat po svome postojanju i svojoj zabavi koju odrzava...Isto naglasavam da je ovdje rijec o pojedincima koji ce zasigurno dobit' svoju kaznu  >:(.

Da vam na dalje nepricam, mozete nas iskljuciti [imate svako pravo na to, zalbe su vam opravdane], samo zelim da znate da se ovo VISE nece ponoviti, ne dok je mene.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]