Malo Ne jasno

Započeo [SRB] Eazy, Avgust 27, 2011, 18:20:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako...sada gledam u listi balkanskih servera jednino Cro opstaje Edimax i Undergraund padaju sve brze i brze...a i ima mnogo vise servera bosanskih Srpskih koji imaju preko 100 igraca a ovde stoje samo hrvatski servere..pa mi nejasno zasto namerno zapocinjete svadje sa Srpskim serverima da na forumu koji se zove"Balkan Samp" treba da se zove "Hrvatski Samp" zar ne postoje bolji serveri od edimaxa i Undergraunda serveri su mnogo zastareli i mislim da nisu za sluzbenu listi Balkanskih servera za Hrvatskih da...Zar vam nije u interesu da na "Balkanskim Forumu" dolaze i ljudi sa BE , NooBota , NL i ostali Makednoski , Bosanski serveri da na sluzbenoj listi budu i Srpski serveri pa onda mogu da opravdam ime foruma Balkan Samp...ja mislim da bi bilo lepo od vas da se lepo pomirite sa svim Srpskim serverima sa kojima se namerno stavljate u kontakt i da ih stavite u sluzbenu listiu servera bice bolje i povas i po korisnike ovog foruma...Edimax je server koji  ni po brooju igraca ni po samom gm Ne zasluzuje biti u Listi servera ..bilo bi fer od vas da uradite kako sam reko cak garantujem za veci broj clanova na FORUMU :) sretno
Cak imam i primedbu sto nemoze da se koristi Cirilica...i to je balkansko pismo koje je Pola jugoslavije koristilo a i zna je ceo balkan ne prihbvatljivo je za Forum pod imenom Balkan....
nemojte da mislite da sam nesto na nacionalnoj osnovi zamero ali jednostavno zelim da budemo realnil.. :)
Nestavljaj tako ogromne potpise i tako gadne...

Citat: [SRB] Eazy poslato Avgust 27, 2011, 18:20:10 POSLE PODNE
Ovako...sada gledam u listi balkanskih servera jednino Cro opstaje Edimax i Undergraund padaju sve brze i brze...a i ima mnogo vise servera bosanskih Srpskih koji imaju preko 100 igraca a ovde stoje samo hrvatski servere..pa mi nejasno zasto namerno zapocinjete svadje sa Srpskim serverima da na forumu koji se zove"Balkan Samp" treba da se zove "Hrvatski Samp" zar ne postoje bolji serveri od edimaxa i Undergraunda serveri su mnogo zastareli i mislim da nisu za sluzbenu listi Balkanskih servera za Hrvatskih da...Zar vam nije u interesu da na "Balkanskim Forumu" dolaze i ljudi sa BE , server uklonjen!a , NL i ostali Makednoski , Bosanski serveri da na sluzbenoj listi budu i Srpski serveri pa onda mogu da opravdam ime foruma Balkan Samp...ja mislim da bi bilo lepo od vas da se lepo pomirite sa svim Srpskim serverima sa kojima se namerno stavljate u kontakt i da ih stavite u sluzbenu listiu servera bice bolje i povas i po korisnike ovog foruma...Edimax je server koji  ni po brooju igraca ni po samom gm Ne zasluzuje biti u Listi servera ..bilo bi fer od vas da uradite kako sam reko cak garantujem za veci broj clanova na FORUMU :) sretno
Cak imam i primedbu sto nemoze da se koristi Cirilica...i to je balkansko pismo koje je Pola jugoslavije koristilo a i zna je ceo balkan ne prihbvatljivo je za Forum pod imenom Balkan....
nemojte da mislite da sam nesto na nacionalnoj osnovi zamero ali jednostavno zelim da budemo realnil.. :)


Po cemu je BU Hrvatski server? Vlasnik Crnogorac, bivsi suvlasnik Srbin, pola administracije Srpsko-Crnogorsko
CH: 4 servera, vlasnici 2 Hrvati, vlasnici ostala 2 Srbi, a CH ti je Gaming zajednica, ne politicka, i mogu na njoj da igraju svi bez obzira na nacionalnost.
Vlasnik Edimaxa je takodje Hrvat (cini mi se), ali nigde se ne istice Hrvatska i takodje svi mogu da igraju.

A BE, NL, DW i ostali serveri su uklonjeni sa razlogom.

Takodje sto se tice cirilice, i ja sam Srbin ali cirilica se uci samo u Srbiji, Crnoj gori, Makedoniji i Republici Srpskoj (cini mi se), a sta cemo onda sa drugim entitetom u BiH i Hrvatskom? Latinica se uci svuda i najprikladnije je pismo za jedan ovakav forum.

Ae ne brukaj se vise molim te

EDIT: Odakle tebi to da BU pada svakog dana? Svakodnevno imamo po 70+ igraca
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 18:28:29 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dragan12

Gotti pretekao si me u sekundu taman da mu napisem nesto tako slicno o tome. Gotti ti je sve rekao i ja sam Srbin i kao sto je Gotti rekao za cirilicu zato se i nekoristi.

EDIT:
A sto se tice ED oni po svemu zasluzuju da se nadju na listi i po modu i igracima. Tako da cuti.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 18:30:23 POSLE PODNE od Gagi_Corleone

Šta bolan pričaš dijete božije mješaš tu Nacionalnosti i države sa SAMPom. Nije bitno odakle je server i ko je vlasnik bitno je da je dobra skripta i raja, koje si ti napaćeno dijete nemaš pojma.

Eto iz Bosne nema 1-2 servera da valja, aBd ja kad svoj završim, neće mi samo bosanci igrat igrat će igrači iz cijele ex-Yu, a ti govoriš da ima iz Bih server preko 100 igrača haj mi daj ime molim te :S

Btw. To što ti smeta što nema ćirilice nabi se tri puta nogom u guzicu, pa se javi, čuj pola Yugoslavije pisalo, pa jarane piše pola yugoslavije, a ostatak svijeta piše latinicom? Šta ja sad trebam uzet slovaricu pored računara i slovo po slovo tražit da bi pročitao opis gamemoda?

E JESI PAMETAN RODILA TE MAJKA TAKO G.L.U.P.O.G.

Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 18:34:09 POSLE PODNE od S|Michael


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

jebo te nacionalizam u usta... Sta gledas koji je server iz koje zemlje -.-
â˜... â–,â–ƒâ–...▆▇█ G â–ˆ O â–ˆ F â–ˆ █▇▆â–...â–ƒâ–, â˜...

â–'█▀▀█ █▀▀█ █▀▀ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀█
â–'â–ˆâ–'â–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ ▀▀█ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–€ â–ˆâ–'â–'â–ˆ
â–'â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ â–€â–'â–'â–€ ▀▀▀ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–€â–'▀▀ ▀▀▀▀



Mikic95

Pročitaj postove iznad, sve ti objašnjeno.
I da, sad vidim .. registrirao si se tu prije 10 dana i nešto pričaš, svi ti serveri koje si napisao bili su ovdje na službenoj listi, ali su s razlogom uklonjeni !
U čemu je problem s BU i ED ? Oni ispunjaju sve uvjete za ulazak na službenu listu.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 18:39:22 POSLE PODNE od Hawks