[MAP] Kart

Započeo kizla, Decembar 28, 2009, 12:48:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: kizla poslato Januar 06, 2010, 17:06:41 POSLE PODNE
E to je to nik samo se nisam mogao sijetiti
btw doktor ajde ti napravi kart sa preprekama
ne stavljam ja mape ovdje imas dole kart od r4a pa pogledaj malo

kizla

joj sta si ti smijesan covjece daj ti malo pogledaj mene i razora... ja sam pocetnik tek pocinjem nesto svacati i tako,a on sve je shvatio sta je njemu napraviti kart race to je kao meni napisati domaću zadaću xD

Tako da umjesto da pohvalu daš ono pa dobra ti je samo ti je ljevi znak malo shebam ili tako nes.....

Sta ti svoje mape cuvas pa daj podijeli koju ja cu svoje sve mape staviti ovdije(141 mapa) bez slika naravno pa daj i ti koju stavi.

Citat: kizla poslato Januar 07, 2010, 21:38:14 POSLE PODNE
joj sta si ti smijesan covjece daj ti malo pogledaj mene i razora... ja sam pocetnik tek pocinjem nesto svacati i tako,a on sve je shvatio sta je njemu napraviti kart race to je kao meni napisati domaću zadaću xD

Tako da umjesto da pohvalu daš ono pa dobra ti je samo ti je ljevi znak malo shebam ili tako nes.....

Sta ti svoje mape cuvas pa daj podijeli koju ja cu svoje sve mape staviti ovdije(141 mapa) bez slika naravno pa daj i ti koju stavi.
Neradim ja trenutno vise u pawnu i mta a kazem ti to jer s ivec posto jedan kart pa netreba ti isto tako nisi pro ako neeprobas dzaba ti je radit isto probaj nesto bolje pa ko zna mozda i budes pro

kizla

Nisu iste mape drugacije su mape sa kartom

btw kart je najlakse po meni napraviti to bi svako mogao,samo treba par objekata i staviti id vozila kart i gotovo.

De neko lock ovo vec je dosta spama