El corona mesto za Chillanje i dilanje

Započeo Sabbath, Avgust 22, 2011, 10:58:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Kad mi je dosadno - Mapam. Onako bezveze sam isprobavao nesto i napravih solidnu mapu, i reko sebi, zasto da je ne podelim sa drugima.

Slika 1
Slika 2
Slika 3
Slika 4
Slika 5

Komentarisite, ocenjujte radite sta ocete samo ne predstavljajte kao svoje!

NAPOMENA: Ovo je moja mapa, orginal tema na GFu: http://forum.geforce-samp.com/index.php?topic=158506.0

Po meni nije losa mapa , mada... moglo se još dodati 8.5 / 10
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Odlicna RP mapa sa malo objekata, 10/10.  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

hiihhii ql :)) ..Ja naj volim da pravim ovakve mape tipa smece i to a ova mi se bas svidja ...sad cu i ja da uradim nesto na taj fazon pa cu okacit' ovde  :D :D :D

Tenks.

Ovo nije nesto da se ljutim, nego %80 na BS-u, ne zna sta je RP mapa, ono sto stavljaju svetiljke u hoodove bandi to je nonrp, ovako nesto treba za hoodove. Napravicu jos ovakvih mapa

Lamine Diarra

Citat: ÄŒakijaâ,,¢ poslato Avgust 22, 2011, 16:04:23 POSLE PODNE
%80 na BS-u, ne zna sta je RP mapa, ono sto stavljaju svetiljke u hoodove bandi to je nonrp, ovako nesto treba za hoodove.

Ba¹ tako :)

Citat: ÄŒakijaâ,,¢ poslato Avgust 22, 2011, 16:04:23 POSLE PODNE
Tenks.

Ovo nije nesto da se ljutim, nego %80 na BS-u, ne zna sta je RP mapa, ono sto stavljaju svetiljke u hoodove bandi to je nonrp, ovako nesto treba za hoodove. Napravicu jos ovakvih mapa
Brate, isto ovako ja pravim, za ovo se zalazem...To je ghetto brate, ne ono, svaka cast... ;)


Svida mi se
10/10  :D







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -







[BUL]Salvatore