[Pomoc]

Započeo zanda55, Avgust 27, 2011, 21:59:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako ja i moj bratic imamo isti ip i on se ne mjenja moja susjeda ima drugaciji ip i ja upalim server i conectiram se moj bratic takodjer ali moja susjeda nemre nac moj server  zasto ?  nisam htio jer neznam dali smijem ali ako me mozete PM i ja cu vam dati ip mog servera pa se probajte spojit samo da vidite jel ga mozete nac ! ili ako znate odgovor

ovo je moj server.scg
echo Executing Server Config...
lanmode 50
rcon_password lozinka
maxplayers 50
port 1234
hostname PowerExpress
gamemode0 PE 1
filterscripts lift
announce 1
query 1
weburl powerexpress.freeforums.org
password
maxnpc 5
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
plugins streamer sscanf
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Ako si koristik ADSL-a odes na 192.168.1.1(obicno je ovaj ip neznam za tebe), i onda ukucas username i pass obicno je username Admin i pass admin ili 1234
kad to uradis onda ides na NAT ili Port Forward(zavisi koji ti je ADSL modem), i onda ides Virtual Server i ukucas vako pod Applicaton ukucaj ime bilo koje npr SAMP, onda Protocol stavi TCP, Start Port Number stavi 7777, isto tako i na end port number, local ip adress kucas onu na koju si ukuco na pocetku,eh sad isto to uradi samo stavi Protocol UDP...i Save..to je to!
Onda idi na www.whatsmyip.org i vidi koja ti je IP adresa i samo dodaj na nju :7777..a ako koristis Avax ili Zona ugl neki bezicni net onda samo ides na www.whatsmyip.org i vidis ip samo dodaj port netrebas nish radit ono gore...i provjeri dali radi , meni tako radi a neznam za vas ^^..Poz

EDIT: Sad sam vidio da ti si stavio u server.cfg port 1234, znaci umjesto onih 7777 stavi 1234 i tako sve sa 1234..
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 22:27:04 POSLE PODNE od Enes_Sinanovic

ja pokusavam otici na 192.168.1.1 i trazi me username i pass ja utipkam  username:Admin pass:admin ali nece probo sam na razne nacine ali nemrem
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

[BUL]Salvatore

Citat: zanda55 poslato Avgust 27, 2011, 22:54:37 POSLE PODNE
ja pokusavam otici na 192.168.1.1 i trazi me username i pass ja utipkam  username:Admin pass:admin ali nece probo sam na razne nacine ali nemrem
Username: admin
Pass: admin
Probaj tako, ja sam se jednom tako priključio, ili pogledaj na YT username i pass

Citat: zanda55 poslato Avgust 27, 2011, 22:54:37 POSLE PODNE
ja pokusavam otici na 192.168.1.1 i trazi me username i pass ja utipkam  username:Admin pass:admin ali nece probo sam na razne nacine ali nemrem
pokusaj username admin a pass 1234, a ako to nemoze onda retartuj modem uzmes čačkalicu :D i stavis je u rupu u drzi 10sekundi i onda probaj nick admin pass admin , a ako nemoze nick admin pass 1234

ma nece ne radi sada cu vam dati link od youtubeu upravo sam snimio kada utipkam sve to uvijek mi automatski oznaci rijec admin kao da je krivo utipkano


evo linka  http://www.youtube.com/watch?v=D52w97tube0
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 23:24:00 POSLE PODNE od zanda55
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Ti i tvoj bratić imate statičku IP Adresu i vjerovatno su vam povezani računari ili koristite isti net, zato se možete konektovait, ostali nemogu zbog Statičke, to ti je rješenje problema, tačnije objašnjen, a za rješenje ti treba modem ili router ;)

Lock!


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]