[Pomoc] Email

Započeo Petar Pan, Avgust 21, 2011, 20:17:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:PG
Detaljan opis problema:Kako da napravim kod register sistama da se kuca E-Mail
Dio skripte://////////
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://////

Ovo i meni treba jel zna netko napraviti ovo?

Šta, da se upiše e-mail i onda ništa? Samo da piše e-mail, jel?

Ne,znači kada se igrač registruje  da mu bude na registraciji da mora ukucati svoj e-mail neÅ¡ta slično kao na Eminemce Gaming ili kako se već piÅ¡e ime servera...Ako si me skontao i da ako može da se nakon e-maila da mora ukucati verifikacijski kod znači neÅ¡ta bude ovako slično neki kodovo Q5gafik2 ili bubneÅ¡ neka slova pa mora ukucati točno veličinu i to sve...

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=197755

Vrlo vrlo jednostavno za slozit, ja koristim za Genius Gaming za vracanje lozinka, tj. ako je netko zaboravio lozinku da mu posalje mail s istom. Objasnit cu vam vise sutra jer sam sad na laptopu trenutno.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Evo malo sam gledao ne kontam nešta puno skinio sam inc. datoteku znači kada stisneš na inc. download pokaže nti tamo cjeloukupni text i kopiraš i onda sebi zalijepiš u pawno >> include >> novi tekstni dokument >> i kopiraš taj text tu i šta onda treba?Ako sam dobro skužio?

Sve ti pise u onoj temi, uzmes s pastebina, napravis text file, nazoves ga mailer.inc, kopiras to unutra, saveas. Udes u svoj mod, dodas:

//mail things :)
#define MAILER_URL "TU STAVIS URL DO MAILER.PHP" //URL do mailer.php-a, to mora biti na nekom webhostu ili sl. (trenutno je na GG-ovome privatnom VPSu)
#include <mailer>
//end


Onda kod registracije napravis nekakvu varijablu, tj. 2 varijable, 1 varijabla random za brojeve i 1 za Mail i tu varijablu mu salje na mail, i sprema mu u account prakticki, i onda kada se ponovno logira mora tu varijablu napisat koja mu je spremljena u account varijablu (pInfo).

Pomoc: koristi strmid za spremanje tih varijabla u pInfo

SendMail( to[], sender_email[], sender_name[], subject[], message[] );
//primjer za slanje trenutne lozinke igracu na mail:
new string[150+MAX_PLAYER_NAME];
format(string, sizeof(string), "Pozdrav, ovaj mail vam je automatski poslan pritiskom na gumb 'Zaboravljena Lozinka' kod logina na Genius Gaming Server. Vas nick je '%s', vasa lozinka je '%s', te se sa njom mozete uspjesno logirati.",GetName(playerid),PlayerInfo[playerid][pKey]);
SendMail( PlayerInfo[playerid][pEmail], "[email protected]", "Genius Gaming Support", "Genius Gaming Support - Zaboravljena lozinka", string );
SFM(playerid, COLOR_WHITE, "Na vas mail (%s) je poslana vasa lozinka! (pogledajte Spam/Junk folder takoder)", PlayerInfo[playerid][pEmail]);
Kick(playerid);
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2011, 23:48:26 POSLE PODNE od BloodMaster
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Errori

error 017: undefined symbol "to"
error 017: undefined symbol "SFM"
error 017: undefined symbol "GetName"

Ubacio sam include i dodao ovo u GM:
#define MAILER_URL "TU STAVIS URL DO MAILER.PHP" //URL do mailer.php-a, to mora biti na nekom webhostu ili sl. (trenutno je na GG-ovome privatnom VPSu)
#include <mailer>



Gdje da ubacim ovo:
SendMail( to[], sender_email[], sender_name[], subject[], message[] );
//primjer za slanje trenutne lozinke igracu na mail:
new string[150+MAX_PLAYER_NAME];
format(string, sizeof(string), "Pozdrav, ovaj mail vam je automatski poslan pritiskom na gumb 'Zaboravljena Lozinka' kod logina na Genius Gaming Server. Vas nick je '%s', vasa lozinka je '%s', te se sa njom mozete uspjesno logirati.",GetName(playerid),PlayerInfo[playerid][pKey]);
SendMail( PlayerInfo[playerid][pEmail], "[email protected]", "Genius Gaming Support", "Genius Gaming Support - Zaboravljena lozinka", string );
SFM(playerid, COLOR_WHITE, "Na vas mail (%s) je poslana vasa lozinka! (pogledajte Spam/Junk folder takoder)", PlayerInfo[playerid][pEmail]);
Kick(playerid);

Poslednja Izmena: Avgust 24, 2011, 23:48:46 POSLE PODNE od BloodMaster

Citat: [GG] LuKsA poslato Avgust 23, 2011, 13:45:21 POSLE PODNE
Sve ti pise u onoj temi, uzmes s pastebina, napravis text file, nazoves ga mailer.inc, kopiras to unutra, saveas. Udes u svoj mod, dodas:

//mail things :)
#define MAILER_URL "TU STAVIS URL DO MAILER.PHP" //URL do mailer.php-a, to mora biti na nekom webhostu ili sl. (trenutno je na GG-ovome privatnom VPSu)
#include <mailer>
//end


Onda kod registracije napravis nekakvu varijablu, tj. 2 varijable, 1 varijabla random za brojeve i 1 za Mail i tu varijablu mu salje na mail, i sprema mu u account prakticki, i onda kada se ponovno logira mora tu varijablu napisat koja mu je spremljena u account varijablu (pInfo).

Pomoc: koristi strmid za spremanje tih varijabla u pInfo

SendMail( to[], sender_email[], sender_name[], subject[], message[] );
//primjer za slanje trenutne lozinke igracu na mail:
new string[150+MAX_PLAYER_NAME];
format(string, sizeof(string), "Pozdrav, ovaj mail vam je automatski poslan pritiskom na gumb 'Zaboravljena Lozinka' kod logina na Genius Gaming Server. Vas nick je '%s', vasa lozinka je '%s', te se sa njom mozete uspjesno logirati.",GetName(playerid),PlayerInfo[playerid][pKey]);
SendMail( PlayerInfo[playerid][pEmail], "[email protected]", "Genius Gaming Support", "Genius Gaming Support - Zaboravljena lozinka", string );
SFM(playerid, COLOR_WHITE, "Na vas mail (%s) je poslana vasa lozinka! (pogledajte Spam/Junk folder takoder)", PlayerInfo[playerid][pEmail]);
Kick(playerid);


luksa promijeni si ime filea i nikome ne pokazuj kako se zove... mogu ti sada poslati tisuce mailova s malware sadrzajem kome god zelim preko tvoje php skripte... a sto je najbolje koristim mail server s tvog vps-a i cak i slati malove igracima ako ih npr imam na msn-u...

ovo ti je bio [cenzura] potez stavit javno ime php skripte za slanje... siguran sam da ju nisi zastiti s niti jednim dodatnim parametrom unutar vec si samo stavio original skriptu sa samp servera...
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2011, 23:48:58 POSLE PODNE od BloodMaster

Pa Dude možda nije znao i kako da ja riješim to eno napisao sam i jel može pomoć?

[quote author=[B-City] Petar Pan link=topic=30053.msg227399#msg227399 date=1314180401]
Errori

error 017: undefined symbol "to"
error 017: undefined symbol "SFM"
error 017: undefined symbol "GetName"

[/quote]

kako da rijesim errore ?

Dajte pomagajte ljudi ovo mi treba...

za prvi error: Ne ubacujete prva dva reda od luksine skripte...
drugi:
na vrh skripte:

new blooo[128];
#define SFM(%1,%2,%3,%4) format(blooo,sizeof blooo,%3,%4); SendClientMessage(%1,%2,blooo);


treći:
na kraj moda:

stock GetName(playerid) { new name[24]; GetPlayerName(playerid,name,24); return name; }


@Dude, + Lozinke nisu hashane

sad imam 3 errora

error 017: undefined symbol "SendMail"
error 017: undefined symbol "SendMail"
error 036: empty statement