~|~ Ludi Grad [DM] server ~|~

Započeo Ludi Grad, Januar 15, 2010, 22:41:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ludi Grad

Citat: pliva♫♪ poslato Januar 16, 2010, 20:14:01 POSLE PODNE
Skroz slabo...nisam bio na serveru...ali vidim po opisu i po postovima prije.Imam ja mod od Ludog Grada onaj zadnji ako zelite?
ma ko god je zadovoljan kako treba, cak ni ja, nego MOD e jos u razvitku....imamo dodati jos toga puno.....polako jbt......  ;)   a zadnji MOD imamo hvala, nego sta je pliva svidja ti se zadnji MOD od LGa (rkov) pa ga prisvojio????  ;)
Poslednja Izmena: Januar 16, 2010, 21:41:30 POSLE PODNE od _MaX_PaYnE_

Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 16, 2010, 20:44:09 POSLE PODNE
Citat: pliva♫♪ poslato Januar 16, 2010, 20:14:01 POSLE PODNE
Skroz slabo...nisam bio na serveru...ali vidim po opisu i po postovima prije.Imam ja mod od Ludog Grada onaj zadnji ako zelite?
ma ko god je zadovoljan kako treba, cak ni ja, nego MOD e jos u razvitku....imamo dodati jos toga puno.....polako jbt......  ;)   a zadnji MOD imamo hvala, nego sta je pliva svidja ti se zadnji MOD od LGa (rkov) pa ga prisvojio????  ;)
Mod je sranje cisto i sve skripte postoje na Samp forumu.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


kizla

Ko su admini

btw kako racun izbrisat
Poslednja Izmena: Januar 16, 2010, 22:21:20 POSLE PODNE od kizla

Ludi Grad

Citat: pliva♫♪ poslato Januar 16, 2010, 22:02:13 POSLE PODNE
Mod je sranje cisto i sve skripte postoje na Samp forumu.
Ma da da....kako da ne......vama je od rka sve sranje.....ali nema veze, necu da zapocenjemo svadju......

Citat: kizla poslato Januar 16, 2010, 22:20:59 POSLE PODNE
Ko su admini
btw kako racun izbrisat
ADmina nece biti previse....ugl ima 4HEADA od kojih sam ja jedan (ali ja slabo u posljednje vrijeme i igram)
a racun odakle????

Hha pa Rk ti je cista nobina nema pojma nista da napravi.Covjek ima 10k Bezveze CallBack-ova.Evo vam da se smijete malo jedna takab bezveze.
http://pastebin.com/m6055ec11

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Dosta pliva, pusti ih, svatko ima svoje, ukazao si da to vec postoji ti kodovi i to je dovoljno, kome se svida nek igra kome se ne svida nek ne igra i gotovo.

Citat: Taso_wtf poslato Januar 17, 2010, 03:49:43 PRE PODNE
LG jadni ste ubijem vas, i odma dajete BAN posebno onog Yale sto sam mu .... mater pa place ko ...... i zove admini da me banaju ma dajte jebo vas detski server

Neka netko ovome sad dadne ban sa foruma, ovo vec prelazi u vrijedanje...

Citat: admin poslato Januar 17, 2010, 10:03:21 PRE PODNE
Citat: Taso_wtf poslato Januar 17, 2010, 03:49:43 PRE PODNE
LG jadni ste ubijem vas, i odma dajete BAN posebno onog Yale sto sam mu .... mater pa place ko ...... i zove admini da me banaju ma dajte jebo vas detski server

Neka netko ovome sad dadne ban sa foruma, ovo vec prelazi u vrijedanje...

E znam da je ovo bezveze sada post, ali Sop kod mene respect +1

Ludi Grad

Citat: Taso_wtf poslato Januar 17, 2010, 03:49:43 PRE PODNE
LG jadni ste ubijem vas, i odma dajete BAN posebno onog Yale sto sam mu .... mater pa place ko ...... i zove admini da me banaju ma dajte jebo vas detski server
pa sta bi ti da jebes svima sve po serveru i da ne dobijes BAN???........

Ludi Grad

Citat: [CH]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Januar 17, 2010, 13:30:27 POSLE PODNE
Meni su psovali mater a onaj .... admin od Pilota_Boy nece da ga BANa,kada nisam vidio,a po meni pljuju...
I znao sam da ce odma krenuti provokacija cim mi sa CHa udemo na LG da igramo,oni odma meni mater psuju i bogaa...
Provokacija nije bilo, mozda malo u pocetku, ali ako ti je neko sa LGa sovao reci slobodno, jer i sada ima igraca koji su sa Cha i igraju pa ih niko ne dira, a to sto si poceo prvi da provociras tvoja stvar, lijepo sam rekao DODJITE IGRAJTE, NECE VAS NIKO DIRATI AKO GA NE DIRATE.....tako da, ne vjerujem da ti je neko sa LGa jebao MATER...,a ako jeste reci mi NICK pa cu ja razgovarati sa njim?!!!!

Ludi Grad

Citat: Taso_wtf poslato Januar 17, 2010, 13:57:19 POSLE PODNE
ma daj ne lazi, ja sam doso ubio sam wizarda odma je poceo psovat.... juce navecer doso yale samo sto uso na server reko zz nobino ????? od druge strane ima provokacija ...
ma necu da svadjam imas moj MSN taso pa tamo mozemo pricati da ne spamam ovde, a ako vas vrijedja rijec iz zezancije zz n00be onda msm...........i da ovo nebi otislo tamo gdje ne treba moze LOCK
Poslednja Izmena: Januar 17, 2010, 15:32:30 POSLE PODNE od _MaX_PaYnE_