[Pomoc]U vezi pawno

Započeo Medis, Avgust 22, 2011, 12:31:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

EE ovako posto vidim u dosta samp servera onaj znak za buy kuca(ona zelena kuca sto se vrti)...........eee sad preko mta ne mogu stavit da se vrti i ne mogu je povecat i stavit u zrak.........ona bude na podu,,manja je on case kako da to rijesim..........rekli su da tu postam pa cete mi objasnit........kaze da se radi u pawno.................aj plz nek mi neko objasni
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

trebalo bi da ako je to tvoj server i ako si vlasnik (admin ili head) imas komandu /createobject

pa na google nadji ID-ove od objecta ali dacu ti to ti je ID broj :1273

a za isto tako ali kad je kuca kupljena pa plavi znak ti je ID broj : 1272

Nadam se da sam pomogao  ;D



E ovako MTA ti je samo za dodavanje objekata ,a ti hoces da dodas kuce i da napravis celi mod kako sam ja skontao ...Za to trebas PAWNO...e posto si pocetnik ti nemozes sam napravit mod od 0 pa ti preporucujem da skines neki odavde ,imas u Gamemode skripte PDF-u ..Uzmi onaj prevedeni Raevens i on vec ima te kuce sto ti hoces ...

Citat: Pablo Escobar poslato Avgust 22, 2011, 12:42:09 POSLE PODNE
E ovako MTA ti je samo za dodavanje objekata ,a ti hoces da dodas kuce i da napravis celi mod kako sam ja skontao ...Za to trebas PAWNO...e posto si pocetnik ti nemozes sam napravit mod od 0 pa ti preporucujem da skines neki odavde ,imas u Gamemode skripte PDF-u ..Uzmi onaj prevedeni Raevens i on vec ima te kuce sto ti hoces ...
Slazem se u  potpunosti sa tobom  ;)



Mikic95

Pročitaj pravila ovog podforuma.