[Pomoc] Kako da napravim da se drugi mogu spajat?

Započeo coki54, Avgust 01, 2011, 21:15:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Molim vas za pomoć jako mi je hitno
dakle nije mi jasno kako da mi se drugi spoje na server
ip:host : 127.0.0.1:7777 ja se mogu spojiti drugi se ne mogu
to mi nije jasno

Unaprjed hvala biti ću vam jako zahvalan na pomoći
Uskoro server

Ubojiti server Roleplay
napišem kada server bude otvoren svi ste dobrodošli!!!

vlado_plavsic

To ti je kucni server,nije host...Ako hoces s' drugovima da igras skini Hamachi i napravi merzu,Reci i drugovima da ga skinu i neka udju na tvoju mrezu i onda im daj IP i pokreni server.exe i igrajte

btw imas 100 TuTova na ovom forumu o tome,Procitaj koji
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 21:19:57 POSLE PODNE od [A]Plavsa

-To ti je kucni server na koji se samo ti mozes spojiti i niko drugi

- 1. Resenje kupovina Game Hostinga. Odnosno zakupljivanje servera kod neke hosting firme.. Nije jako skupo naspram kvaliteta servera

- 2. Resenje je da otvoris portove na tvom modemu. Odnosno tvojoj mrezi i kada otvoris portove. uzmes tvoj.ip:7777 i das prijateljima ili kome oces

- 3. Resenje skines hamachi napravis virtualnu mrezu i das ip od hamachia tvojim prijateljima odnosno hamachi.ip:7777
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 21:24:03 POSLE PODNE od EM|Tony aka Tinu_Tuna

evo ga skinio sam program hamachi i sta sada dalje trebam ?
Uskoro server

Ubojiti server Roleplay
napišem kada server bude otvoren svi ste dobrodošli!!!

Napravi svoju mrezu. Znaci ime i pass zapamti i to daj svojim prijateljima. Pokreni taj server kucni. Ti ukucas adresu 127.0.0.1:7777 i preko nje ulazis i svojim prijateljima das adresu koja ti je gore u hamachi + :7777 .. to otprilike izgleda ovako 1.23.456.7:7777 ... Kombinacija nije bitna vec port odnosno poslednja cetiri broja.

-Kako napraviti mrezu? Lepo videt ces negde verovatno pri dnu dugme kao neki krug , izaberes taj krug, i kliknes creata a new network ili tako nesto sto pise ukucaj ime mreze i password. ime i password nisu bitni. Vazno je da ih zapamtis i das prijateljima.                                                                               
                                         
Posle ovog sledis korake koje sam ti dao.

Očeš se probat ti spojiti molim te da vidim
da li mi funkcionira?

Unaprjed hvala
Uskoro server

Ubojiti server Roleplay
napišem kada server bude otvoren svi ste dobrodošli!!!

//OBRISITE POST ///
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 21:54:42 POSLE PODNE od EM|Tony aka Tinu_Tuna

sorry... pise da ne mogu vise na pm.
evo ti informacija

5.166.73.203:7777
Network id: Ubojiti server
password: liolik
Uskoro server

Ubojiti server Roleplay
napišem kada server bude otvoren svi ste dobrodošli!!!

Nije ni meni jasno kako niko ne čita pravila, pa živim opet..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]