[pomoc]Anticheat

Započeo ~kaso~, Avgust 18, 2011, 03:37:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Noxicus Editam
Detaljan opis problema: Ocu da ubacim drugi anticheat konkretno ovaj junkbuster,,posto nikad to nisam radio zanima me sta i di trebam otvorit i ubacit tj zamijenit ?
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /

imas 2 nacina
prvi je kao Filterscripta
drugi kao include...
ako ces kao Filterscriptu onda
skines negdje na netu junkbuster i samo ubacis u filterscripte i dodas u server.cfg
a ako ces kao include,dodas na vrh gamemoda #include <JunkBuster> ....ili kako je vec ime,nije bitno
medjutim ne preporucujem ti junk buster kao neki kvalitetan anticheat...
jedino ako si neki skripter pa da ga malo editujes
jer recimo ako ga ubacis kao FS
onda za neke admin komande ce te banovati
kao  /god /weapon /money itd.

ja sam pocetnik pa te i nisam bas razumio,,,di tocno ga trebam ubacit i sta treba dodat u server.cfg ?
vec ima neki anticheat na njemu al ja bi ubacio neki drugi,,valjda bi prvo trebo taj stari pobrisat ili sta vec ?
u ovom junkbusteru sto sam skinio imaju neke mape gamodes, pawno i script files ?
i sta ja sad di trebam ubacit... ?

Slusaj ako imas anticheat u filterskripti onda ubacis .pwn i .amx format u folder filterscripts i u server.cfg upises ime naziv anticheata a ovaj junk baster mozes isto izmjenivati ali nez kak, mozes staviti ping najveci da bude 200 i kad neko ima ping preko 200 automacki ga kicka ako nis ne razumis nemoj nikaj ni radit po anticheatovima

Mapam za jako male pare kvalitetne mape za RPG RP DM i STUNT server vise na PM Cijela mapa 5 - 30 kn za admina na serveru mapam Besplatno

u folderu od servera u scriptfiles imam samo ls_elevator.amx i nxlogo.amx i nista drugo,,,,

Samo skini JunkBuster Fileterskriptu
tamo gdje je nadjes imas detaljna upustva kako se koristi
a to sto ti ne preporucujem ako neznas skriptati...skontaces vremenom