Ajmo Iskreno? AJMO ISKRENO ako niste.

Započeo misterkuku, Avgust 06, 2011, 12:57:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ajmo iskreno znachi VI POSTAVLJATE ZA VAS HRVATE PO GLAVNOM CHATU SVE VEZI VAS DOMOVINSKI RAT neznam kako vi to kazete i pobedu u RATU I SVE POSTAVLJATE STO JE UVREDLJIVO ZA SRBE I JUGOSLOVENE A KADA MI NESTHO POSTAVLJAMO ADMINI TO BRISU LOCKAJU I BANUJU TE  4 EVER PA DEJJE TU PRAVDA?
EVO PO GLAVNOM CHATU ADMINI BI TREBALI IZBRISAT ONAJ POST I ONU SLIKU O OLUJI ALI ONI NISTHA A KADA BI SRBIN NESTHO TAKO SLICNO ONDA BI BANOVANO GA+IZBRISO itd.
PA DAJ VISE JEBEMI SE ZA OVAJ FORUM A POGOTOVU ADMINI STO SU TAKVI PA NIJE NI CUDO SERETE ZA BE-BaLkAn ExPreSs ja svatam oni malo su svatam ja to sve ALI ONI su za srbiju bili i pisalo im je JUGOSLAVIJA ali soprano lik i corelli je tada bio na FORUMU LIKOVI IZBRISALI IH JEL NISU PODNELI JUGOSLAVIJU kao se clanovi zalili a sada vi mozete pricat sta ocete ovo je istina.
Jer ste skoro svi hrvati i tako pricate. I zato su banovani a KADA JE NESTHO ZA HRVATSKU ma nistha sve normalno
Ma bre. Evo primer jedan lik kaze ovo neki praznik ili nestho ma taj lik nek se ubije odma. A znam sace ovo admini obrisat+ban me is sve ali jedno je VIDITE DA VAM SKORO SVAKI SRBIN NAPUSTA OVO SRANJE ima smo hrvati da ostanu. Jedini normalni admini su ovde Alen,Kolksido kako mu je vec nick sada.
SVI DRUGO wtf.
Znachi znam ja sada svicete kazat gle dede sere ili nestho tako ali ovo je stvarno istina i nemozeme lniko laze ja ovo sam znam da je ovo istina i svi vi a garantujem DA JE NEKI ADMIN il neki clan SE REGISTRIRO i postavio Ono ajde admini ako  ste iskreni pred svim zemljama sve postujete  Checkajte IP? Od tog.

cristiane

Citat: misterkuku poslato Avgust 06, 2011, 12:57:23 POSLE PODNE
Ajmo iskreno znachi VI POSTAVLJATE ZA VAS HRVATE PO GLAVNOM CHATU SVE VEZI VAS DOMOVINSKI RAT neznam kako vi to kazete i pobedu u RATU I SVE POSTAVLJATE STO JE UVREDLJIVO ZA SRBE I JUGOSLOVENE
Trebao bi ti znati razlikovati neke stvari,prvo trebao bi znati ko su bili agresori a ko je branio svoje.Svako ima pravo čestitati svojim zemljacima praznik,kome to smeta neka ne gleda,naravno osim ustaštva,četništva,komunizma.

Citat: misterkuku poslato Avgust 06, 2011, 12:57:23 POSLE PODNE
A KADA MI NESTHO POSTAVLJAMO ADMINI TO BRISU LOCKAJU I
BANUJU TE  4 EVER PA DEJJE TU PRAVDA?
Šta bolan ti postavljaš,registrovan si prije 5 dana i došao si tu nešto laprdati,pričati o pravdi na ovom forumu.

Citat: misterkuku poslato Avgust 06, 2011, 12:57:23 POSLE PODNE
FORUMU LIKOVI IZBRISALI IH JEL NISU PODNELI JUGOSLAVIJU
Nabijem i tebe i jugoslaviju.


Ajde da vidimo: Gonss - Srbija, Koksildo | Alen (bio) - Bosna i Hercegovina, Chris | Dude | Soprano | Ja | Hawks (cini mi se) | Bloodmaster - Hrvatska

Ajmo sad realno, koliko je Hrvata, a koliko Srba na forumu?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

cristiane

Citat: [GG] LuKsA poslato Avgust 06, 2011, 13:30:05 POSLE PODNE
Ajde da vidimo: Gonss - Srbija, Koksildo | Alen (bio) - Bosna i Hercegovina, Chris | Dude | Soprano | Ja | Hawks (cini mi se) | Bloodmaster - Hrvatska

Ajmo sad realno, koliko je Hrvata, a koliko Srba na forumu?
Lega koga pitaš?

xD nikog ne pitam, pisem kao cinjenicu :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.