[Pomoc] Pickupi

Započeo Zgruvoâ„¢, Avgust 08, 2011, 15:42:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:UN-RP (Raevens edit)
Detaljan opis problema:e ovako pojavljuje mi se problem kada dodjem do kuce koju hocu kupiti pojavi mi se gametext y~Verdant Meadows Airport ~n~~w~Ako zelite letjeti nekamo upisite ~y~/flyto to prije nije bilo,neznam sta je sad  :( :(
Dio skripte:
if ( pickupid == Para4 )
{
   GameTextForPlayer(playerid, "~y~Verdant Meadows Airport ~n~~w~Ako zelite letjeti nekamo upisite ~y~/flyto",4000,3);
}

public OnHousePickupUpdate(houseid)
{
   if(HouseInfo[houseid][hOwned] == 0)
{
      DestroyDynamicPickup(HousePickup[houseid]);
HousePickup[houseid] = CreateDynamicPickup(1273, 1, HouseInfo[houseid][hEntrancex], HouseInfo[houseid][hEntrancey], HouseInfo[houseid][hEntrancez]);
}
if(HouseInfo[houseid][hOwned] == 1)
{
   DestroyDynamicPickup(HousePickup[houseid]);
HousePickup[houseid] = CreateDynamicPickup(1272, 1, HouseInfo[houseid][hEntrancex], HouseInfo[houseid][hEntrancey], HouseInfo[houseid][hEntrancez]);
}

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): http://imageshack.us/photo/my-images/9/cocob.png/
EDIT:Skontao sam u cemu je problem ,ja kupim kucu i kad je kupim nema toga i nije onaj zuti pickup nego ona kucica zelena ,ali kad restartujem server tj. ugasim pa upalim server.cfg umjesto one crvene kucice bude onaj zuti pickup jel zna neko kako ovo da rijesim plz  :( :( :( :(
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2011, 16:03:10 POSLE PODNE od Bobby_Zacharias