[pomoc]anti-command/flood

Započeo Nenad, Avgust 06, 2011, 13:28:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:
Raven's (moj edit)
Detaljan opis problema: Trebam pomoc kako da napravim anti-command i anti-chat (anti-flood) spam koristeci gettime(); funkciju (da ne bi bilo laga zbog tajmera).
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobijanje pomoci(neobavezno): /
Napomena: Koristim obicni (mislim da se zove strcmp) i ZCMD procesor komandi.










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

pa ima puno FS ova na samp forumu, trazi priajtelju
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Nema ovakve kao što ja tražim. I ne moraš postati u svakoj temi ako ne pomažeš nekako :P
LOCK
riješio sam










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

Meni je čudno da ovo ne znaš napraviti a znaš da se može koristiti gettime funkcija i da tajmeri izazivaju lag.

A ako baÅ¡ ne znaÅ¡ to uraditi, zaÅ¡to ne uzmeÅ¡ od nekih FSova da vidiÅ¡ kako je to uraÄ'eno, i ti eventualno da promeniÅ¡ po neÅ¡to Å¡to ne valja ili Å¡to nije reÅ¡eno na (po tebi) idealan način?

Vidiš da sam napisao da sam riješio i da može lock? Nema potrebe da postaš posle toga (pravila).










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

Druže, ova poruka je bila napisana 1minut nakon tvoje .. odnosno, ti si napisao dok sam ja pisao. (odnosno, nisam pročitao tvoju poruku na vreme, jel?)

Ako želiš ovake stvari komentarisati a pri tome ne gledaš odgovarajuće stvari .. ne znam šta da ti kažem.

A gle, ako si vec rjesio, a prethodno trazio pomoc, pokazes za druge kako si rjesio, pa kad ce netko searchat dok nadje ovu temu da zna odgovor :S?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.