Savet (Pusenje)

Započeo [LH]Prozivka, Oktobar 03, 2011, 21:49:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SoNNix

to sve stoji....moze svaki pusac istrcat 30 metara...tako da nepricaj gluposti

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Oktobar 03, 2011, 22:12:58 POSLE PODNE
to sve stoji....moze svaki pusac istrcat 30 metara...tako da nepricaj [cenzura]osti

mozes al poslije os crknut kolko si se umorio i puši sta ti mi mozemo..
[/center]

Još si mlad. :S
Neznam što vidite u pušenju
Citirat ću BloodMastera.

CitatJao pušači moji dragi, ako pušite - pušite za sebe, vjerujem da kad ste sami da nikad nezapalite vec samo u drustvu jer ste vi ipak face, a cigaru neznate drzat...

I slažem se sa njegovom izjavom.
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2011, 22:16:01 POSLE PODNE od [ED] Kazakov

Paco

pusi kod mene cijeli razred pusi xD

SoNNix

Citat: [ED] Kazakov poslato Oktobar 03, 2011, 22:14:45 POSLE PODNE
Još si mlad. :S

Citirat ću BloodMastera.

CitatJao pušači moji dragi, ako pušite - pušite za sebe, vjerujem da kad ste sami da nikad nezapalite vec samo u drustvu jer ste vi ipak face, a cigaru neznate drzat...

I slažem se sa njegovom izjavom.

ja jesam i kad sam sam zapalim...ima takvih nekazem ja

cristiane

Ajde ne zatrpavajte,ako nemate mu šta korisno reći,ne pišite ništa.

Citat: Koksildo poslato Oktobar 03, 2011, 22:19:01 POSLE PODNE
Ajde ne zatrpavajte,ako nemate mu šta korisno reći,ne pišite ništa.
Nema niko šta pametno da mu kaže, njegov život, nek radi šta oće.

Citat: gonss poslato Oktobar 03, 2011, 22:20:23 POSLE PODNE
Citat: Koksildo poslato Oktobar 03, 2011, 22:19:01 POSLE PODNE
Ajde ne zatrpavajte,ako nemate mu šta korisno reći,ne pišite ništa.
Nema niko šta pametno da mu kaže, njegov život, nek radi šta oće.

A ti pusis?
[ce

Citat: ˘°Zero°° poslato Oktobar 03, 2011, 22:22:38 POSLE PODNE
A ti pusis?
Ne, ovo gore sam hteo da kažem, da nema bilo ko odavde šta da mu priča. Jer ako je njegova volja i takvo mu je društvo, nek puši. Mi tu ne trebamo puno da se pitamo.

Daj stvarno nije vam ovo tema za cigare lepo sam pitao za savet.
Keva mi pusila 30 godina sad je prestala hvala bogu ziva je i zdrava...
Cale mi pusio 35 godina presao na elektricnu cigaru sve je uredu snjim..

I nevezano za ovo jedan najpoznatiji reggae pevac pusi od svoje 16-17 godine marihuanu sada ima 90 godina i jos je ziv i naduva se ko ludak pa mu nije nista.
Sve je stvar u ishrani, bar ja tako mislim jer ako ti jedes sto vise povrca i voca bice ti bolje stanje u organizmu, takodje pijem i neke cajeve sto mi keva skuva, procisti ceo organizam.

I bez cigara ja znam da cu umreti od neke sasvim druge bolesti. il ce me zgaziti kola(nedaj boze) il ovo il ono..
Naci ako ja uzmem u drustvu one manje stetne cigare i to po 3-4 sigurno mi nece nista biti, a svaki dan necu pusiti. Takodje to kad se pusi godinama se stvara tumor itd, a ja cu pusiti dok ne zavrsim 8 jer kao moras pusiti ako si faca. Probao sam i travu i svasta i nisam se navukao i prestao sam, tako da cu i cigare prestati jer me vuce to zbog frajerisanja a ne zbog pusenja.

!!
EDIT: Drugo je to kad ovi ludaci puse po 2 kutije, piju pivo itd... nije ni cudo sto dobiju razne bolesti
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2011, 22:28:38 POSLE PODNE od [LH]Prozivka

Totalno bezveze što nas pitaš.

Ali valjda puÅ¡iÅ¡ za sebe ne za ekipu? Sve viÅ¡e viÄ'am pa djecu od 12g kako počinju puÅ¡iti , pola vas "puÅ¡i" a u stvari vas pola uopće ne povuče do kraja dim.

Ne znam što vam toliko te cigare predstavljaju u životu , za mene samo - loše zdravlje i jako puno troškova. Kasnije ćeš se žalit starom da nemaš 20kn za izlazak , e da nisi kupio onu kutiju cigara sad bi imao.

Tvoj život , tvoja odluka. Društvo te uspijelo povući i tako je , kako je , a ti malo bolje promisli.
www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------