[POMOC]Ne pokazuje na complite nistha

Započeo PinkPankter, Jul 23, 2011, 14:30:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GTARP
Detaljan opis problema:Pa evo ja sam nestxo radio i bila je to noc i complite sam i ujutru gledam sve je dobro i idem complite mod i complite se ali nemam nistxa u AMX
Ovo mi u server.log pokazuje Run time error 17: "Invalid/unsupported P-code file format"
Pogledo sam da vidim stasam to uradio pa mozda sam sjebo pa da vidim ali stvarno neznam bila je to noc ali svega sto sam se secao sto sam radio sam delete i tako opet ali najgore je to sto kada complite nistxa ne pokazuje a dole pise da je complite a ustvari nije. Kako covek da vidi staje problem wtf.
Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

Molim ko mi moze ovo pomoci nemam pojma kako da resim ovo kada mi ne pokaze ni staje problem -.-

HVALA U SVAKOM SLUCAJU

Citat: Wheterver poslato Jul 23, 2011, 14:30:48 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTARP
Detaljan opis problema:Pa evo ja sam nestxo radio i bila je to noc i complite sam i ujutru gledam sve je dobro i idem complite mod i complite se ali nemam nistxa u AMX
Ovo mi u server.log pokazuje Run time error 17: "Invalid/unsupported P-code file format"
Pogledo sam da vidim stasam to uradio pa mozda sam sjebo pa da vidim ali stvarno neznam bila je to noc ali svega sto sam se secao sto sam radio sam delete i tako opet ali najgore je to sto kada complite nistxa ne pokazuje a dole pise da je complite a ustvari nije. Kako covek da vidi staje problem wtf.
Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

Molim ko mi moze ovo pomoci nemam pojma kako da resim ovo kada mi ne pokaze ni staje problem -.-

HVALA U SVAKOM SLUCAJU


Evo prvo da ti kazem da ti nije complite nego COMPILE xD
Pa kad dodjes do drugog srednje da te nespdaju
Dalje ?
Si siguran da ti normalno compila?
Neizbacuje warrninge? errore?
Daj i server cfg
I dali ti je velicina amx-a 0kb
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Vidi nije u server.cfg u to sam siguran a ovaj je problem imao ga je i Aleluja kolko vidim ALI ne izbacuje NISTXA NISTXA NE Pokazuje kada se COMPLITE citaj gore a oko server.cfg je nepotreban to marem znam.
MOlim ko zna ovaj problem nek mi pomogne