[pomoc] oko unistenja auta kad igrac izadje sa servera

Započeo Aldin Begovic, Jul 23, 2011, 14:27:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

rijesio sam problem niste odma trebali onako reagovati nisam skontao jbg kao da  se vama ovako nikad niej desilo kao da ste rodjeni u programu Pawno cccc al et ok hvala vam na drskosti

Citat: Aldin Begovic poslato Jul 23, 2011, 16:30:45 POSLE PODNE
rijesio sam problem niste odma trebali onako reagovati nisam skontao jbg kao da  se vama ovako nikad niej desilo kao da ste rodjeni u programu Pawno cccc al et ok hvala vam na drskosti

Pitas jednu stvar 4 puta?
Ja to zovem normalna reakcija a ne drska
Al bitno da je stvar rijesena ....
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

ee ba rijesio sam to rekao sam vam gore da sam rijesio ok je lock nisam skontao lijepo bio jbg

i ne pravi se pametan ovo jest narpavljeno da se pita nesto sta sad se pravis tu ako ti se ne svidja sto si dirao
ne ebi mi zivce s tim ako znas skriptat nisi bog akko hoces da pomognes pomozi ako neces nemoras nsiam stao za tvoju pomoc ima ljudi koji pomzacu cak i naprave i tut i lock ovo jer mi ides na zivce


ok moze lock sad zbog ovog mi nece da se spawna u kuci na po ulice podesis spawn u kuci al nista i auta kad kupim oped idu u sf ne gdje sam stavio cc hvala vam sto ste pomogli a ti decko izvini zbog onog znam kako je objesnjavat glupom liku !! :D
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 21:13:16 POSLE PODNE od Aldin Begovic