Izvinjenje

Započeo Filip94, Jul 23, 2011, 12:26:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako hteo bi da se izvinim zbog sinocesnjeg ponasanja na forumu (pravljenja 10tak naloga
preko proxy-a i izbegavanje bana).

Al zeleo bi da objasnim sta je prouzrokovalo takvo moje ponasanje.Sinoc oko 00:00
postavio sam temu gde sam reklamirao svoj server i bio je link sajta (www.gamemasters.rs).
Topic je obrisan pod izgovorom da ima warez linkove. Neko mi je u nekom odgovoru rekao da naucim sta su warez linkovi...
E pa dragi moj warez linkovi su ilegalni linkovi , warez je ilegalan forum i svi linkovi sa tog foruma su zabranjeni.
Moj forum ne sadrzi nijedan warez link !!! (A i sta se vi bunite kad vam nesto treba prvi trcite tamo).
No nebitno jos jednom SAJT NE SADRZI WAREZ LINKOVE!!!

Ajmo dalje da zanemarimo warez linkove...Mozda ustvari nekom bode oci sto je .RS domen ???
Ako je tako onda niste ovaj forum trebali da nazovete balkan , jel tako ?
I to bi bilo to , jos jednom se izvinjavam za svoje sinocnje ponasanje. Hvala.


EDIT: SVI NELEGALNI LINKOVI SA SAJTA/FORUMA SU IZBRISANI.

Fica_94

decko se pokajao, ali stvarno nije imao lose namere! Pozdrav admnistraciji i oprostite mu(Dobar je on decko) :DDD

A KAKO TI BILO STA O TOME MOZES DA ZNAS???
Kad si se registrovao pre pola sata?! ???

tebe to ne zanima ja znam bolje nego ti sta se tu desavalao aakakakakakakka :DDD ;)

Bas mene sad briga dal je domen .hr, .rs, .ba ili neki sasvim 10-i. To uopce nema veze, vec sam ti odgovorio na PM zasto si bio uzastopno banan. LOCK!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.