Modern RolePlay - Re-Otvorenje 12.7. , 20:00h

Započeo tbedy.amx, Jul 11, 2011, 16:16:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

//
Poslednja Izmena: Jul 11, 2011, 16:46:19 POSLE PODNE od Koksildo

Hajde neka vam je sa srecom, vidim uzeli ste moj gamemode :D valjda cete uspjeti ono sta sam ja zezno...
Just one more time.

Citat: EM|Pacino poslato Jul 11, 2011, 16:20:38 POSLE PODNE
Hajde neka vam je sa srecom, vidim uzeli ste moj gamemode :D valjda cete uspjeti ono sta sam ja zezno...

ija se nadam, vec je editirano dosta toga... ja sam ostavio zahvalu jer se zaista zahvaljujem..

nadam se da ce biti treca sreca!

sretno
P.S Ako treba pomoc javi mi mogu ti biti pomocni skripter ili kako vec oces ........ i da dobar je Noxicus ali meni je bolji Intelex skini GM i vidi ga malo ;)
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [Genius]Live poslato Jul 11, 2011, 16:32:26 POSLE PODNE
sretno
P.S Ako treba pomoc javi mi mogu ti biti pomocni skripter ili kako vec oces ........ i da dobar je Noxicus ali meni je bolji Intelex skini GM i vidi ga malo ;)

Intelex uopce nije neki GM, uradjen je 99% moda po uzoru na GF, iako kreator tvrdi da nije GF edit cisto sumnjam jer je sve isto kao i GF, cak su i komande strcmp...
Just one more time.

Citat: EM|Pacino poslato Jul 11, 2011, 16:34:27 POSLE PODNE
Citat: [Genius]Live poslato Jul 11, 2011, 16:32:26 POSLE PODNE
sretno
P.S Ako treba pomoc javi mi mogu ti biti pomocni skripter ili kako vec oces ........ i da dobar je Noxicus ali meni je bolji Intelex skini GM i vidi ga malo ;)

Intelex uopce nije neki GM, uradjen je 99% moda po uzoru na GF, iako kreator tvrdi da nije GF edit cisto sumnjam jer je sve isto kao i GF, cak su i komande strcmp...

ne...

netreba mi pomocni jer sam pomocnog nasao nazalost...

ja sam ostavio zahvalu irfanu i to ce ostati vjerojatno zauvjek :D

cristiane

Na što tebi liči ovaj pod-forum? Ovo je treće reklama,lock.