oko programere

Započeo El Toni, Jul 08, 2011, 01:13:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

hteo sam pitat jel ima neki ovakav forum kao sto je www.balkan-samp.com za prgoramersko skriptanje zelim naucit to malo...pa ako ima neki takav forum ili nesto od de mogu naucit nek mi da nekoj hvala puno!

http://www.bug.hr/forum/ izvoli imas tu sve o jezicima ..... ja nisam regan a najvjerovatnije hocu jer trebam pomoc u VB 2008
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [Genius]Live poslato Jul 08, 2011, 01:29:46 PRE PODNE
http://www.bug.hr/forum/ izvoli imas tu sve o jezicima ..... ja nisam regan a najvjerovatnije hocu jer trebam pomoc u VB 2008
hvala jel ovaj oficialni balkansi forum ili mozda ima i neki drugi?

ovo ti je hrvatski forum i ovde su ti ljudi po 20 godina i jace msm pravi programeri i to ali mozes dosta naucit za taj "oficialni balkanski neznam da im osim jednog foruma koji je skoln tome ali u one stvar msm hacking i to ..... nebih ti ovde davo adresu ak os mogu ti poslat na FB moje ime Franjo Dankic slika Lea Messia
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Forum Informatickog Casopisa BUG,citam ga vec 2-3 godine i stvarno su dobri i mozes puno nauciti

Pocmi ucit PHP,nije tezak a svasta mozes s njim



Citat: Cookie poslato Jul 08, 2011, 12:43:16 POSLE PODNE
Pocmi ucit PHP,nije tezak a svasta mozes s njim



LOL Ti pricas nekom da uci PHP decko nezna ni HTML pocni od HTML pa onda PHP ....... to ti je za Web a ako zelis bas programe skini si Visual Basic Expres Editon 2008 lak je skros !
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

nerazumjem se skoro nista evo ako ima neko tu sta je bio ko mene da nezna nisto a sad da zna vise oko programerstvo da mi da neki uput sa  sta da pocenim ucit html....sta da pocenim za pocetak.. i neka kniga ako ima nekilink da skinem to....de mogu naucit...................hvala puno

mislim da me razumete sta pricam :D:D iz makedoniju sam pa....