Tiger RP - Vracanje statsa i Izbor za Lidere

Započeo Dejan_Bozovic, Jun 29, 2011, 15:26:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Citat: ●° [CL] John °● poslato Jun 29, 2011, 18:23:16 POSLE PODNE
Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jun 29, 2011, 17:53:59 POSLE PODNE
Citat: [TG]Nxidza poslato Jun 29, 2011, 17:21:18 POSLE PODNE
Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jun 29, 2011, 16:07:01 POSLE PODNE
1. nepismen
2. nisi napisao ni adresu kako treba ,info? :D
3. Edituj to ,izgleda drama [cenzura]o
4. Vjerovatno zato imate trenutno 0 igraca
5. San Fierro se pise ovako a ne San Fiero -.-'
1.Na osnovu cega zakljucujes da je nepismen?
2.Kakvu adresu ?omg ti si taj koji je nepismen .
3.Izgleda dobro
4.Verovatno imaju 0 igraca jer nisu kao neki koji imaju po 20igraca a mod im je cista 0
5.Vazno je da ti sve znas

Btw,srecno sa tim .

Pod jedan nije uopste sastavio fino recenicu,drugo ADRESU FORUMA JE STAVIO ZAREZ UMJESTO TACKA INFO!
Isto tako i mod im je totalno nepravilno napisan -.-' Btw Sretno im!

Da se nadovezem decko barem ima placenu domenu na forumu za svoj server i vidi se da se trudi koliko moze .. a ti imas free domenu za forum i nesto mu pricas i plus tvoj server ima isto 0 igraca .. tako da nemoj nista da mu pricas molim te .. Decko ima pravo da se trudi da pokusava , kao sto vidis ovo mu je prvi server i nema razloga za ismejavanje a i bas mi se svidja sto je u San Fierru jer je drugacije od ostalih servera i nijedan server nije bio odmah po pocetku rada sjajan ;) ..

Pogledaj molim te koliko ja imam igraca pa pricaj nesto,forum bolje je imati free imati 36 online osoba nego placen a 2 online. -.-' Isto tako nije mi do svadje,rekao sam da mu je sretno,neka ispravi tih par greski imat ce odmah igraca. Isto tako forum je nas webtech-roleplay.info u izradi tako da za forum mi nista nemozes pricati. :) Rekao sam im sretno i to je to.
Poslednja Izmena: Jun 30, 2011, 12:13:43 POSLE PODNE od [Wt:RP] Axel Nelson
//

ovo je najbolji server, ovo je najbolji server, ovo je najbolji server, ovo je najbolji server, ovo je najbolji server, ovo je najbolji server, ovo je najbolji server,

sretno al tesko da ces tako nakupit igraca
Poslednja Izmena: Jun 30, 2011, 13:36:33 POSLE PODNE od Corex


Niste pravilno postupili kao sto je Jonny (kak vec XD) reko trebate 5 lvl do njeg davat a ne 20 imat cete manje igraca ....