Zasto ?

Započeo SoNNix, Jun 26, 2011, 18:17:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SoNNix

Mozete mi pojasnit zasto je "BSZ" na sluzbenoj listi balkanskih SA:MP servera kad nemaju tolko igraca,rasizam je prema ostalima tj. velicaju Srbiju i EX-YU, a da o igracima da ne pricamo: Imali su 1 dan rekord od 40 i nekolko igraca i vi ste ih primili na sluzbenu listu, tako isto dok su bili ostali serveri o istom stanju po igracima, vi ste ih odbijali.Edimax je zasluzio da bude na sluzbenoj listi balkanskih SA:MP servera jer vec dugoo vremena imaju po 30-40 igraca,a i mod im je exstra.Ralp i Toni su se jako potrudili i mislim da su ovu poziciju jako dobro zasluzili...Sada vi odlucite jel u redu da BSZ bude na sluzbenoj listi...Eto to je sve od mene.

Lijep pozdrav.


SoNNix

rasizam moze znacit izbacivanje ljudi iz drustva koji su drugaciji npr: srb-hrvata

Citat: LuKsA poslato Jun 26, 2011, 14:43:29 POSLE PODNE
@sampzone, ajd, prihvaceni, iako sam se dvoumio oko igraca, jer samo vecerama vikendom imate preko 30..
pricekaj tjedan dana i odma ce ih maknut :D a stavili su ih jer im je mod dobar pa zato ima igraca, zasto je mod odabr?Pa cijeli balkan ga skriptao buahahah
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Jadno je sto ismijavate druge servere ( pojedinci )

XxKeKoxX

Pa pricekajmo tijedan dana pa cemo vidit ....

joj, svatko ima nekakav problem... ako ne budu imali igraca dovoljno za listu i ako budu krsili pravila bit ce maknuti...

Citat: Dude poslato Jun 26, 2011, 18:29:07 POSLE PODNE
joj, svatko ima nekakav problem... ako ne budu imali igraca dovoljno za listu i ako budu krsili pravila bit ce maknuti...
Da, ali oni se trude i vidim da je svima krivo što su oni tamo. Dali smo im priliku, kao što ćemo dati svakom serveru koji ima potencijala.

Ja nisam znao da je [ED] ..Hawks.., taj Toni, tj. suvlasnik, i odbio sam prijavu za Edimax jer to NISAM ZNAO.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.