Balkan Samp Zone | SLIKE SA SERVERA

Započeo [BSZ] Don_Vito, Jun 24, 2011, 23:25:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako rekord nam je bio 37 Igraca Ali evo OBORILI SMO REKORD!! SA 42 Igrace !! Slika Sve Govori

POGLEDAJTE ZASTO SMO NAJBOLJI




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Evo Ima par slika sa Beach Eventa....Tako da uskoro ocekujte i neki FILM OD NAs

|| BEACH EVENT SLIKA || POGLEDAJTE ||





www.sampzone.info
88.198.45.207:7709
Poslednja Izmena: Jun 24, 2011, 23:26:27 POSLE PODNE od [BSZ] Don_Vito

Cestitam vam na novom Rekordu, dobre su i ostale slike.

Jos niste makli zastavu Jugoslavije ?????????

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Citat: [ED] Carter poslato Jun 25, 2011, 17:45:12 POSLE PODNE
Jos niste makli zastavu Jugoslavije ?????????
Bas im ti trebas govorit sta da rade, to uopste nije tvoja briga ako se ima ko protivit to jest Administracija Balkan Sampa. A ti si u ovoj Temi, samo da izneses svoje misljenje na Rekord Servera, i na Slike sa Eventa.

Svaka cast na rekordu i sve najbolje u daljem radu ;)
Respect to:mafica .pwn




Evo Jos Jedan Rekord smo postigli sinoc nadam se da cemo i danas jer evo tek 12 sati imamo 35 igraca...


Evo da se nadokljucim na temu posto sam i ja owner kao i vito xD.... bice update u Ponedeljak tj sutra...bicete obavjesteni u odgovarajucem podforumu o svemu...poz i tnx svima i u moje ime !

Cestitam , samo popravite RP i nemojte da kopirate BE, jeste da smete jer BE ovde vise nije zasticen ali ispada malo [cenzura]o, na spawnu imate ograde od 100 metara, /p se placa 100$ isto kao i na BE, imate milion textdrawova itd..
Poslednja Izmena: Jun 26, 2011, 15:05:29 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Moj komentar sa servera :

Administracija je jako losa , kikaju se meÄ'usobno i niko ih ne sljivi pol posto.
Igraci nemaju pojma o RPu , na prvi pogled to je DM server.
NesviÄ'a mi se ovo sa Jugoslavijom i dinarima.
Mape su vam poprilicno lose.
/P se placa , Kako onda moze novi igrac nesto pitati ?
Admini su vam jako lijeni , cak ni id igraca nezele pogledati a imate 15 igraca.
Ima to dosta toga.

Pozdraw.

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Citat: [ED] Carter poslato Jun 26, 2011, 15:42:45 POSLE PODNE
Moj komentar sa servera :

Administracija je jako losa , kikaju se meÄ'usobno i niko ih ne sljivi pol posto.
Igraci nemaju pojma o RPu , na prvi pogled to je DM server.
NesviÄ'a mi se ovo sa Jugoslavijom i dinarima.
Mape su vam poprilicno lose.
/P se placa , Kako onda moze novi igrac nesto pitati ?
Admini su vam jako lijeni , cak ni id igraca nezele pogledati a imate 15 igraca.
Ima to dosta toga.

Pozdraw.

POD 1 : SVI POSTUJU PRAVILA
POD 2 : PITAJ I REPORT SE PLACAJU ZBOG SPAMA
POD 3 ZASTAVU YUGOSLAVIJE NIKAD ALI BAS NIKAD MAKNUT NECEMO DALI SE TO TEBI SVIDJALO ILI NE...Jer je to svrha naseg servera EX-YU ako znas sta to znaci
Pod 4: Ja mislim da imamo medju najbolje admine...a ti vidi sta ces..
POd 5: Zasto bi gledali ID igraca kada ima dosta a svi pisu i nevidi se dobro sta je tesko da ti kazes ID ?
POd 6: Imamo IGraca,Hvala bogu usli smo u listu balkanskih Samp Servera i Jos mnogo toga....

Zaobidji ovu temu idi na edimax i drzi im palceve !!!!!!!!![/b]

Da i ja dam odg na ovaj post od cartera

Kao prvo Admini se medjusobno postuju i ne kikuju jedni druge kao sto ti navodis
Kao drugo Mi nebirano igrace koji ce da dodju al zato ih uzimo RP pravilima i u tome za sada dobro uspjevamo
Kao trece Nas moto je Yugoslavia tj da spojimo igrace sa prostora EX-YU bez obzira na nacionalnost, vjeru i mjesta odakle dolaze
Kao cetvrto Sto se tice admian i lijenosti bio sam na 20 servera najmanje gdje admini i ne dolaze kada ih zoves a nasi pitaju prvo za ID pa dodju!

Znam da kudis nas serv zato sto imas Endimax i to je normlano da konkurencija konkurenciji podmece noge , ali oduprijecemo se i tome!