Pomoc(dali da ga tuzim ili ne)

Započeo AdRi_, Jun 12, 2011, 19:53:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako....Nikola Vlašic(poznat je od prije vec CH admin timu) naci mi smo se dogovorili oko moda i hosta da mu ja uredim za 150kn i ja mu sve sredio i pokazo on meni uzeo lozinku od rutera i sve,preko nekog keylogera pa neznam da obavjestim policiju

posto mi tata radi za poznatu tvrtku NEXE ima vaznih dokumenata trenutno radi u afganistanu  kao vojnik ali kad se vrati  trazit ce te dokumente da preda direktoru a ova+o maloumno deriste mi pokralo sve i zakljuco kompjuter ovo pisem sa  frendovog kompa...pa neznam da obavijestim policiju jer on je koristio keyloger pa neznam sta da ucinim molim vas da mi kazete sta da radim?
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 19:53:28 POSLE PODNE od AdRi_

cristiane

Nema policija sa tim ništa,pošalji abuse prijavu ma da i od njih nema hajra.

Nadji dje zivi dodi mu sa tatom i napravi belaj  :-[

OMG
Tuzi ga , tuzi ga idi u HAG.
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA  :D
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 20:01:04 POSLE PODNE od Dera â„¢

Citat: Dera â,,¢ poslato Jun 12, 2011, 19:57:25 POSLE PODNE
OMG
Tuzi ga , tuzi ga idi u HAG.
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA  :D
Nije smesno,tebi je do posta,a decko nezna sta da radi...
AdRi_,ako si vec znao da je prevarant zasto si to radio,sledeci put doooooooooobro razmisli...A kako mislis zakljucao ti je komp? Koji win koristis?

Citat: Mario_ poslato Jun 12, 2011, 20:00:40 POSLE PODNE
Citat: Dera â,,¢ poslato Jun 12, 2011, 19:57:25 POSLE PODNE
OMG
Tuzi ga , tuzi ga idi u HAG.
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA  :D
Nije smesno,tebi je do posta,a decko nezna sta da radi...
AdRi_,ako si vec znao da je prevarant zasto si to radio,sledeci put doooooooooobro razmisli...A kako mislis zakljucao ti je komp? Koji win koristis?

imam win7.....:(


a Koksildo  kako policija nema nista stime kolko znam keyloger nije dozvoljen jebo te tata mi ima projekt vrijedan 25 000â,¬ i ti meni kazes nema veze sa policijom :(
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 20:12:37 POSLE PODNE od AdRi_

vlado_plavsic

I mom drugu na isti nacin zakljucali komp,Dao ga je kod jednog sto radi sa kompovima i za 2-3h ga je otkljucao...poz

Taj projekat koji vrijedi 25 000€ sigurno se ne cuva na nekom kompjuteru gdje se igra dijete(ti)
Tvoj otac, sigurno, da radi taj projekat koji vrijedi 25 000€ ne bi ga cuvao na JEDNOM kompjuteru.
Takvi projekti se cuvaju na nekom bas zasticenom disku il sta ja znam, a ne na kompjuteru sa internetom i gdje se dijete neko igra.
Zato nemoj mi te price bgt.

Edit: nisam glup.
Procitaj malo bolje moj post, posto vidim da nisi skontao.
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 20:19:01 POSLE PODNE od elDar.

Citat: elDar. poslato Jun 12, 2011, 20:15:07 POSLE PODNE
Taj projekat koji vrijedi 25 000â,¬ sigurno se ne cuva na nekom kompjuteru gdje se igra dijete(ti)
Tvoj otac, sigurno, da radi taj projekat koji vrijedi 25 000â,¬ ne bi ga cuvao na JEDNOM kompjuteru.
Takvi projekti se cuvaju na nekom bas zasticenom disku il sta ja znam, a ne na kompjuteru sa internetom i gdje se dijete neko igra.
Zato nemoj mi te price bgt.



[cenzura]ane u tom i je problem :(     daj nebi se zajebavo.....i nisam djete    imam 16godina nezajebavam se sa ovakvim stvarima




evo i sto je rekao u vezi onog za zorana to jest vlasnika CH-a
Danas
:D
jesam te zajebo hahaha
:D
mrš!!
ja ti dao 150kn a ti mi u kompjuter provalio?
evo
sredio sam ti gm.
Dao sam objekte
promijenio sam ime
u Stanisla_Dardalic da je vlasnik
znam ali si me zajebo i  uso na komp
neka sam i necu ti nikad rec nista
ide ovo policiji...gledaj ovo jer ti poznato?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=20866.0
je...htjeo sam ga prevarit al nisam uspio al tebe jesam :D
mrš!! od mene
prevarantu
molim?
hehe
pogledaj temu malo bolje
au...
još da znaš zašto je to bilo
za sta?
htjeo si ga zajebat
za mod
mislis da neznam
20:17
Ovako
Sad ču ti ispričat cijelu priču
Zoran Å alamun aka Djuro ZeroCooolos
je htio otvoriti CroHerze stunt server.
Ja i još jedan prijatelj smo se prijavili za to..
On je izabrao nas, i rekao nam da mi to napravimo.
Dao nam je 5 tjedna
nakon mjesec dana mi smo to napravili
Ja sam namapao super stunt
sve ...
On nam je obečao da če svatko dobit Moderatora na njegovom forumu pod rubrikom CH stunt
no nije.
Takodjer je rekao
da ce nam dat GameSage svatkome na Serveru
no nije
Uzeo je GM
i dao ga je Gottiu
Gotti je iz njega uzeo login/register system i m ape
i ubacio u World Stuntages gm.
Mi smo bili tako ljuti
nismo više znali što bi
i zato sam ja to pokušao napraviti
Sad mi reci, je li to lijepo Å¡to je on nama napravio?
Mi smo se 1 mjesec mučili
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 20:23:49 POSLE PODNE od AdRi_

Ako neznas oko racunala iskljuci ga iz mreze jednostavno i pozovi nekog ko zna da ti sredi i ocisti ga...

Koliko ja znam policija je nadlezna i zato, postoje posebna odjeljenja koja rade takve stvari i to...prijavi neznam sto drugo da ti kazem...ili ako znas gdje zivi a da je blizu tebe idi pa ga mlati

Johnny

Citat: AdRi_ poslato Jun 12, 2011, 19:53:06 POSLE PODNE
Ovako....Nikola Vlašic(poznat je od prije vec CH admin timu) naci mi smo se dogovorili oko moda i hosta da mu ja uredim za 150kn i ja mu sve sredio i pokazo on meni uzeo lozinku od rutera i sve,preko nekog keylogera pa neznam da obavjestim policiju

posto mi tata radi za poznatu tvrtku NEXE ima vaznih dokumenata trenutno radi u afganistanu  kao vojnik ali kad se vrati  trazit ce te dokumente da preda direktoru a ova+o maloumno deriste mi pokralo sve i zakljuco kompjuter ovo pisem sa  frendovog kompa...pa neznam da obavijestim policiju jer on je koristio keyloger pa neznam sta da ucinim molim vas da mi kazete sta da radim?
Ja mislim da ti lazes posto ti pises gore kako si se snjim dogovorio da mu ti uredis mod za 150kn i da si mu sve sredio i pokazao a sad mi saljes u inbox.


Citat: AdRi_ poslato Jun 12, 2011, 18:45:30 POSLE PODNE
ee....care....pa sta se radi?  jer mi mozes pomoc oko GM?   ako imas neki GM da mi preporucis ako imas

Citat: AdRi_ poslato Jun 12, 2011, 19:46:44 POSLE PODNE
ma...neki mod koji nije pun bugova i treba mi pomoc kako da  uredim mod kako da dodem objekte i uredim sve uokolo sto zelim

Mislim da previse seres. Ti mene pitas za GM-ove a komp ti zakljucan decko sad si se izleteo i sad ces verovatno dobiti ban sa ovog foruma :/ Sorry al nevolim kad neko sere. Al najvise volim kad se bu|dale kao ti upletu u lazi.
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 20:30:15 POSLE PODNE od Johnny[E]

molio bih vecinu vas da se ne mijesati s [cenzura]im komentarima... za vasu informaciju po hrvatskim zakonima(niste imuni na njih niti ako niste iz hrvatske jer je takvo meÄ'unarodno pravo i sve zemlje u europi podliježu pod meÄ'unarodno pravo...) policija jeste zadužena za to... ako vec ne vjerujete, lik koji je krao facebook podatke od dvije studentice prije par mjeseci je zavrÅ¡io u zatvoru, jedan od primjera koji je zavrÅ¡io u novinama.

moj savjet je sljedeci:
ukoliko ti je ukrao ikakve fileove s tvog računala javi se najbolje svom davatelju usluga Å¡to prije i idi s roditeljima u policijsku postaju i prijavi kraÄ'u podataka s računala, nije tvoja krivica za kraÄ'u. Dalje sve preuzima policija, ona ce kontaktirati tvog i davatelja internet usluga od osobe koja je tebi ukrala podatke i sve ostaje na njima, ne brini imaju oni samo odjele koji se bave internet kriminalom i koji će lako doći do djeteta koje ti je to napravilo...

poruka za druge: ne sprdajte se s tuÄ'om nesrećom, možda će i vas jednoga dana ista stvar zadesiti pa vam neće tako smijeÅ¡no to biti!
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 20:34:10 POSLE PODNE od Dude

Dečko daj se smiri, odkud bi ja znao keylogger napravit!
Da ja sam taj Nikola Vlašić, no alo, što sereš ti?